3 причини, за якими 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥 не працює з аналітикою даних

У минулому звичайне програмне забезпечення, таке як Microsoft Excel, використовувалося для виконання основних аудиторських і бізнес-функцій. Він загальнодоступний, високодоступен і простий в освоєнні. Проте, програми електронних таблиць не дотягують, коли справа доходить до розширеного аудиту та аналізу даних.

Давайте розглянемо три верхніх обмеження, з якими ми стикаємося, коли намагаємося використовувати Excel або таку програму:

  1. Це не захистить цілісність ваших даних. Електронні таблиці, розіслані по електронній пошті або передані колегам, можуть бути під загрозою (порушені). Проте, спеціальне програмне забезпечення для аналізу даних аудиту пом’якшує цю проблему, зводячи до мінімуму елемент людської помилки і захищаючи дані.
  2. Реального аудиту не існує: звичайне рішення для роботи з електронними таблицями не має вбудованої ємності для ведення записів, яка відповідає вимогам, встановленим навіть базовими вимогами аудиту. Альтернативно, інструменти аналізу даних природним чином створюють контрольний журнал, в якому записуються всі зміни і операції, виконані в базі даних.

3. Він не має бібліотек аналітики даних: коли мова йде про збір та використання величезної кількості доступних даних, інструменти аналітики даних допомагають користувачам переходити від процесу аналізу даних від початку до кінця за допомогою попередньо визначених рутинних тестів.

У наш час інформаційні технології заповнюють наш простір зі швидкістю світла. Компанії, які впроваджують автоматизовані системи для свого бізнесу мають величезну перевагу перед іншими і високу конкурентоспроможність на ринку. Завдяки економії часу за рахунок впровадження автоматизації, як результат, з’являється можливість отримання більшого прибутку.

Все це говорить про необхідність впровадження програмних рішень, які допоможуть максимально використовувати досягнення технічного прогресу. Для цього Ви можете ознайомиться з одним з наших продуктів 𝐂𝐚𝐬𝐞𝐖𝐚𝐫𝐞 𝐈𝐃𝐄𝐀. 

𝐂𝐚𝐬𝐞𝐖𝐚𝐫𝐞 𝐈𝐃𝐄𝐀 – це всеосяжний, потужний і простий у використанні інструмент аналізу даних, який швидко аналізує 100% ваших даних, гарантує цілісність даних та пришвидшує ваш аналіз, прокладаючи шлях до більш швидких та ефективних перевірок.

Щоб дізнатись більше інформації про 𝐂𝐚𝐬𝐞𝐖𝐚𝐫𝐞 𝐈𝐃𝐄𝐀 або замовити безкоштовну демо-версію, перейдіть за посиланням: http://idea.caseware.com.ua/

Leave a Reply