4 головні навички бухгалтерів майбутнього

Які навички потрібні бухгалтерам у майбутньому? 4 головні навички

Відповідь Гарі Гехта, доцента в університеті штату Іллінойс в Урбані-Шампейн.

 

У наш час навички аналізу даних користуються великим попитом. Вони впливають на успіх бухгалтерів у майбутньому, особливо у зв’язку з більшою доступністю великих обсягів даних.

Для детальнішого обмірковування Гарі розглядає бухгалтерів усередині організацій як «інформаційних інженерів» та відповідальних за спрощення прийняття бізнес-рішень. Це означає, що бухгалтери допоможуть визначати нові можливості для фірми та найважливішу інформацію для вирішення її бізнес-проблеми.

1. Уміння відфільтровувати інформацію

Бухгалтери допомагають сформулювати проблему, визначити процес та критерії прийняття рішення, а потім почати здобувати інформацію для прийняття рішення. Частиною роботи бухгалтера завжди було виявлення тих деталей, які необхідно виявити або створити, якщо фірма їх не має, але потребує. Проте сьогодні і в майбутньому може виникнути проблема переповнення інформаційних обсягів. Отже, бухгалтери повинні вміти визначати, коли використовувати інформацію, її доцільність та актуальність.

2. Комунікативність

Певним чином з попереднім пунктом пов’язана потреба бухгалтерів у сильних комунікативних навичках. Будучи інформаційними інженерами, бухгалтери відіграють роль посередника між тими, хто приймає рішення у фірмі, та тими, хто відповідальний за аналіз даних (наприклад, інші бухгалтери, аналітики та статисти тощо). Спеціаліст має бути спроможним обробляти необхідну інформацію, інтерпретувати отримані дані, обмінюватися результатами зрозумілим способом.

3. Уміння візуалізувати дані

Враховуючи те, як розвивається середовище інформації, Гарі Гехт вбачає у розвитку навичок візуалізації даних величезну перевагу сучасних бухгалтерів і абсолютну необхідність для спеціалістів майбутнього.

4. Адаптивність до обставин

Наостанок слід зауважити, що бухгалтери повинні бути здатними керувати невизначеними та неоднозначними ситуаціями, мати високу терпимість до них. Ця навичка має зростати разом із підвищенням складності бізнес-середовища.

Переклад статті з Quora: https://qr.ae/TWtP1U

Related Posts

Leave a Reply