Caseware Ukraine

Офіційний представник ІТ-рішень канадської компанії CaseWare International в Україні, Казахстані, країнах Балтії та Азії

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНИХ БУХГАЛТЕРІВ, АУДИТОРІВ, ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ

Компанія CaseWare – провідна міжнародна компанія по автоматизації процесів фінансового контролю, аудиту та формування звітності відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Компанія заснована більше 20 років тому і представлена ​​в 130 країнах світу.

Програмні рішення CaseWare забезпечують універсальні і надійні рішення для бухгалтерів, аудиторів, фінансових директорів, широко використовуються в корпоративному секторі, де часто доводиться працювати з великою кількістю інформації.

Наші програмні продукти дозволяють витрачати мінімум часу на формування і регулярну перевірку звітності. CaseWare виводить аудиторські процеси на новий якісний рівень, спрощує і зменшує паперову роботу, дозволяє бути впевненими у вірності кожної цифри в звітності після багатьох змін.

Чому CaseWare?

  • Можливість завантаження даних, синхронізація з 1С, SAP;
  • Україномовний інтерфейс;
  • Можливість віддаленої роботи;
  • Завжди актуальна нормативна база міжнародних стандартів;
  • Скорочуються терміни проведення аудиторської перевірки;
  • Мінімізація ризику механічної помилки завдяки роботі з цифровими даними;
  • Ефективне планування робочого часу.
0
РОКІВ ДОСВІДУ
0
ПРАЦІВНИКІВ
0
КОРИСТУВАЧІВ В СВІТІ
0
МОВ
0
КРАЇН

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

Програмні рішення CaseWare зосереджені навколо основного продукту – CaseWare Working Papers, який надає можливість динамічної миттєвої інтеграції без імпорту / експорту даних між програмними модулями.

Хмарні технології стали великим кроком вперед для спільної роботи і управління діяльністю. Користувачі CaseWare мають можливість одночасно працювати віддалено з даними в режимі реального часу, перевіряти, коментувати і підписувати файли, передавати і обмінюватися даними в режимі онлайн в умовах повного захисту інформації.

Ви можете сформувати пакет програмних рішень, які будуть повністю відповідати вимогам вашої компанії.