Аналіз даних. Чому Excel не працює з ним?

Аналіз даних та чому Excel не працює з ним?

У минулому звичайне програмне забезпечення, таке як Microsoft Excel, використовувалося для виконання основних аудиторських і бізнес-функцій. Перш за все, він загальнодоступний, високодоступний і простий в освоєнні. Проте, програми електронних таблиць не дотягують, коли справа доходить до розширеного аудиту та аналізу даних.

Давайте розглянемо три верхніх обмеження, з якими ми стикаємося, коли намагаємося використовувати Excel або таку програму:

  1. Це не захистить цілісність ваших даних.

    Електронні таблиці, розіслані по електронній пошті або передані колегам, можуть бути під загрозою. Проте, спеціальне програмне забезпечення для аналізу даних аудиту пом’якшує цю проблему. Наприклад, зводячи до мінімуму елемент людської помилки і захищаючи дані.

  2. Реального аудиту не існує.

    Пересічне рішення для роботи з електронними таблицями не має вбудованої ємності для ведення записів. Таким чином, відповідає вимогам, встановленим навіть базовими вимогами аудиту. Тим не менш, інструменти аналізу даних природним чином створюють контрольний журнал. В якому записуються всі зміни і операції, виконані в базі даних.

  3. Він не має бібліотек аналітики даних. 

    Коли мова йде про збір та використання величезної кількості доступних даних. Саме інструменти аналітики даних допомагають користувачам переходити від процесу аналізу даних від початку до кінця. Іншими словами, це відбувається за допомогою попередньо визначених рутинних тестів.

Впровадження програмних рішень

У наш час інформаційні технології заповнюють наш простір зі швидкістю світла. Компанії, які впроваджують автоматизовані системи для свого бізнесу, перш за все мають величезну перевагу перед іншими. А також, високу конкурентоспроможність на ринку. Таким чином, завдяки економії часу за рахунок впровадження автоматизації, з’являється можливість отримання більшого прибутку.

В заключенні, це говорить про необхідність впровадження програмних рішень. А саме, які допоможуть максимально використовувати досягнення технічного прогресу. Для цього Ви можете ознайомиться з одним з наших продуктів  CaseWare IDEA. Іншими словами, це потужний і простий у використанні інструмент аналізу даних, який швидко аналізує 100% ваших даних. Тому він гарантує цілісність даних і прискорює ваш аналіз, надаючи більш швидкі та ефективні способи проведення перевірок.

Щоб дізнатись більше про CaseWare IDEA та замовити БЕЗКОШТОВНУ демо-версію,  

Ви можете звернутися до наших фахівців: 

+38 (097) 007 05 51

v.totskiy@caseware.com.ua

 

Related Posts

Leave a Reply