CaseWare Ukraine представляє адаптований інтерфейс Working Papers

Вихід продукції компанії на новий ринок завжди супроводжується адаптацією під нового користувача. Коли мова стосується професійного програмного забезпечення, мета якого полегшити виконання робочих процедур, адаптація для використання в роботі стосується не тільки відповідності внутрішнім законодавчим нормам, а також зрозумілий і доступний інтерфейс.

Всі програмні модулі рішень CaseWare досить інтуїтивні у використанні, що дозволяє швидко інтегрувати програми в робочий процес. Крім гарантії безпеки передачі даних і зберігання робочих матеріалів, наявність локальної актуальною нормативної бази, важливим аспектом також є можливість для безпосереднього користувача з першого погляду на програмний модуль отримати розуміння подальших дій.

Так, на сьогоднішній день канадський офіс CaseWare International дає можливість встановлювати CaseWare Working Papers російською мовою, де враховані особливості бухгалтерської термінології для нашого ринку. Адаптований переклад дозволяє ще швидше впровадити програми в роботу, не замислюючись про «труднощі перекладу» для користувача.

Рішення CaseWare розроблені бухгалтерами спеціально для бухгалтерів. 20ти річна практика використання в роботі CaseWare аудиторами, бухгалтерами, фінансовими аналітиками по всьому світу, мабуть, сильний аргумент в сторону практичності і зручності даних програмних рішень.

Компанія CaseWare Ukraine розпочала свою діяльність з лютого 2017 року і є офіційним дистриб’ютором програмних рішень CaseWare на території України.

Related Posts

Leave a Reply