CaseWare Analytics AI: штучний інтелект

For every engagement.

Штучний інтелект AnalyticsAI, приносить результати безпосередньо в проекти.

Штучний інтелект за допомогою аналізу на основі AnalyticsAI підвищує ефективність, якість і цінність, аналізуючи всі дані одночасно.
 

Можливості AnalyticsAI

CaseWare Ukraine - AnalyticsAI - Data mapping and workflow optimization

Відображення Даних та Оптимізація Робочого Процесу

Оптимізуйте початкове налаштування взаємодії за допомогою інструментів імпорту і автоматичної оптимізації робочого процесу. Коли робота починається, обсяг роботи підбирається за розміром і складністю. Аби гарантувати, що файл завдань не буде вичерпаний або недопрацьований.
CaseWare Ukraine - AnalyticsAI - Risk-based transaction analysis

Аналіз Транзакцій На Основі Ризику

Аудитори мають право адаптувати свій аналіз на основі характеристик аудійованого суб'єкта. Якщо обліковий запис вимагає більш ретельного вивчення, її можна позначити як обліковий запис «впливає». Щоб допомогти аудиторам визначити пріоритет аудиту, обсяг і оцінку ризику.
CaseWare Ukraine - AnalyticsAI - Data Validation and Completeness

Перевірка Даних та Повнота

Аудитори можуть з упевненістю покладатися на точність даних, завантажених за допомогою контрольного списку надійності даних. Повнота даних може бути підтверджена автоматично за допомогою автоматичної звірки даних, контрольних сум і профілів даних.
CaseWare Ukraine - AnalyticsAI - AI-based testing

AI-Тестування

AnalyticsAI використовує методи штучного інтелекту і машинного навчання для автоматичного виконання більш десятка тестів всієї транзакції. Рішення легко виявляє аномалії в транзакціях і групує елементи, щоб показати ризик за джерелами журналу.
CaseWare Ukraine - AnalyticsAI - Integration and reporting

Інтеграція та Звітність

AnalyticsAI генерує звіти про конфігурацію, які полегшують більш змістовний аналіз аудиту з документально оформленими і зрозумілими доказами. Зрештою, результати переносяться на участь в робочих документах CaseWare.
CaseWare Ukraine - AnalyticsAI - Configuration reports

Звіти про Зміни

Створення звітів про конфігурацію, які дозволяють проводити більш значущий аналіз аудиту з документально оформленими зрозумілими доказами.

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал