ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЯКІ ВИВОДЯТЬ НА НОВИЙ РІВЕНЬ ПРОДУКТИВНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ

CaseWare Ukraine - Cloud

Хмарні технології

Підвищіть якість і ефективність ваших завдань за допомогою інструментів, які спрощують взаємодію між персоналом і клієнтами. Хмарні технології від CaseWare забезпечують повне управління файлами і зобов’язаннями. Наша централізована система управління файлами надає єдину папку для розміщення всіх ваших завдань. Тим самим забезпечуючи безпеку нарівні з великими банками і вбудовані резервні копії. Тому ваші клієнти можуть бути впевнені, що їх дані в безпеці з вами.

Ключові Особливості

CaseWare Ukraine - Cloud - Simplified Client Portal

Спрощений Клієнтський Портал

Полегшіть співпрацю з клієнтами за допомогою простого обміну файлами і звітів про стан.
CaseWare Ukraine - Cloud - Complete File Management

Повне Управління Файлами

Отримайте повну систему управління документами з централізованим сховищем даних і вбудованими можливостями зберігання і резервного копіювання.
CaseWare Ukraine - Cloud - Integrated Time and Billing

Інтегрований Час та Білінг

Керуйте своїм часом і сплачуйте рахунки з будь-якого веб-пристрою. Cloud автоматично створює чорновий розклад на основі вашого календаря і часу, проведеного в файлах взаємодії з клієнтами.
CaseWare Ukraine - Cloud - Integrated Time and BillingIntuitive Collaboration

Інтуїтивна Співпраця

Дозвольте спільну роботу персоналу з одним і тим же клієнтським файлом, а також спростіть перевірку і підтвердження з будь-якого місця.
CaseWare Ukraine - Cloud - Integrated Transparent Engagement Management

Прозоре Управління Зобов'язаннями

Контролюйте всі свої завдання в одному центральному місці - з легким доступом з будь-якого місця, щоб ви могли швидко внести зміни в курс.
CaseWare Ukraine - Cloud - Strong Permission Protocols

Сильні Протоколи Дозволів

Використовуйте вбудовані ролі для спрощення управління правами і доступом або створення дозволів на основі конкретних потреб взаємодії з безпекою нарівні з великими банками.

CaseWare Cloud

Володіючи CaseWare Cloud, ви отримаєте безпрецедентний огляд своїх зобов’язань. За допомогою інноваційних веб-інструментів ви можете легко контролювати якість своєї роботи, централізувати всі робочі файли в одному місці і працювати в режимі реального часу зі своїми колегами і клієнтами.

CaseWare Ukraine - Cloud

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал