ХМАРНІ ОБЧИСЛЕННЯ З CASEWARE CLOUD TIME

CaseWare Ukraine - Time

Хмарні Обчислення Cloud Time

Хмарні обчислення від CaseWare Time надають потужні інструменти, які можуть допомогти вам підвищити продуктивність. Завдяки функціональності, яка розрахована на багатьох користувачів в режимі реального часу нікому не потрібно чекати, щоб ввести інформацію про час, обробити рахунок або управляти дебіторською заборгованістю. Автоматизовані і прості у використанні інструменти також спрощують проведення відповідної аналітики та управління робочими процесами.

Будь-яка інформація, що вводиться в CaseWare Time, негайно надходить туди, де це необхідно, що скорочує ручну роботу. Ви також можете пов’язати інформацію з календарних програм і робочих документів, щоб спростити роботу і переконатися, що час не втрачено.

Завдяки можливості повної інтеграції Time з CaseWare Cloud віддалене управлінням часом і витратами стає простим. Де б не знаходилися ваші співробітники, вони можуть отримувати доступ до вирішення в режимі реального часу. Вводити час або квитанції, а також керувати контактами клієнтів і виставленням рахунків.

Ключові Особливості

CaseWare Ukraine - Time - Real-time Processes

Процеси в Реальному часу

Час і процеси виставлення рахунків працюють в режимі реального часу - немає завантаження або пакетної обробки. Введена інформація автоматично надходить в білінг і інші відповідні місця.
CaseWare Ukraine - Time - Strong Practice Management Tools

Сильні Інструменти Управління Практикою

Більш ефективно керуйте своєю практикою, використовуючи розширене управління робочими процесами. Аналіз даних, управління контактами з клієнтами і потужні функції пакетної електронної пошти.
CaseWare Ukraine - Time - Automated Document Creation

Автоматичне Створення Документів

Швидко створюйте рахунки та інші документи, використовуючи автоматизовані функції, і легко керуйте переглядом, затвердженням і поширенням серед своїх клієнтів.
CaseWare Ukraine - Time - Integrate with Calendar and Engagement Files

Інтеграція з Календарем та Файлами Взаємодії

Підвищіть зручність роботи і зменшіть адміністрування, щоб забезпечити автоматичне відстеження розкладу. Використовуючи Cloud для інтеграції з Календарем Office 365, Календарем Google і файлами взаємодії.
CaseWare Ukraine - Time - Bulk Import Time and Expense Entries

Масовий Імпорт Часу та Витрат

Завдяки масовому імпорту записів про час та витрати з файлу, CSV можна легко переносити записи з іншої системи в CaseWare Cloud.
CaseWare Ukraine - Time - QuickBooks Online Integration for Receivables

Онлайн-Інтеграція Quickbooks для Дебіторської Заборгованості

Інтегруйте зі свого облікового запису CaseWare Cloud з існуючою обліковим записом QuickBooks Online (QBO), щоб безпосередньо експортувати рахунки в QBO, а також відстежувати платежі та управляти дебіторською заборгованістю.

CaseWare Time

CaseWare Time має все необхідне, щоб легко і ефективно управляти своєю практикою. Зручне введення часу і витрат, швидкий моніторинг, поліпшені рахунку, численні готові звіти і потужне управління проектами та контактами.

CaseWare Ukraine - CaseWare Time

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал