Рішення CASEWARE для компаній та холдингів

Спрощення формування фінансової звітності

Спрощення та оптимізація процесів формування консолідованої звітності групи компаній, згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності, не залежно від розміру вашої компанії.

Рішення CASEWARE для компаній та холдингів

CaseWare є провідним постачальником програмного забезпечення для спрощення процесів формування консолідованої звітності для груп компаній, холдингів. Наші бухгалтерські програмні продукти використовуються підприємствами різних розмірів та в будь-яких секторах економіки, довели свою надійність для вирішення від найпростіших до найскладніших завдань.

Не залежно від того малий або великий бізнес – програмні рішення розроблені щоб оптимізувати процеси підготовки фінансової звітності згідно з Міжнародними стандартами.

Система повністю автоматизована та надає можливість створення власних шаблонів, синхронізації з 1С, SAP, а також дозволяє вільно робити імпорт/експорт даних в Word, Excel, PDF.

Ми постійно оновлюємо наше програмне забезпечення, тому ви цілком можете бути впевнені, що результат завжди відповідає вимогам, навіть якщо стандарти звітності змінюються.

ЧИ ЗАМИСЛЮВАЛИСЯ ВИ НАД ТИМ, ЩОБ АВТОМАТИЗУВАТИ ПРОЦЕСИ КОНСОЛІДАЦІЇ ЗВІТНОСТІ ВАШОЇ КОМПАНІЇ? CASEWARE ДАЄ ТАКУ МОЖЛИВІСТЬ ТА ВИКЛЮЧАЄ ПАПЕРОВИЙ ДОКУМЕНТООБІГ

Звітність по МСФЗ

Програмні рішення CaseWare виводять процес формування звітності згідно з Міжнародними стандартами на новий рівень:

  • автоматизація формування звітності по МСФЗ;
  • автоматизація процесу консолідації звітності по групі компаній;
  • повна відповідність Міжнародним стандартам фінансової звітності;
  • повна синхронізація з 1С, SAP та іншими програмами.

Робота в CaseWare позбавить від паперового документообігу у вашій роботі, а автоматизація усіх процесів виключає ризик викривлення даних та, найголовніше є те, що надає можливість оновлювати дані миттєво.

Крім того, повна синхронізація усіх робочих документів різних форматів посилить процеси внутрішнього контролю.

Модель програмного забезпечення CaseWare для формування звітності по МСФЗ повністю налаштовується під ваші потреби та в майбутньому не вимагає витрачати час на додаткові налаштування.

Кінцевий результат формується автоматично у зручному для вас для вас форматі – Word, Excel, PDF.

Внутрішній аудит

CaseWare дозволяє повністю виключити з роботи паперовий документообіг при виконанні операцій пов’язаних з внутрішнім аудитом вашої компанії. Програмне забезпечення включає всі етапи аудиторської перевірки, а також допускає коригування етапів виходячи з ваших внутрішніх потреб.

Всі стандартні бібліотеки етапів аудиту включають обов’язкові процедури згідно з Міжнародними стандартами аудиту, які автоматично оновлюються згідно з останніми редакціями стандартів.

Програмні модулі CaseWare, у тому числі, дають можливість віддаленої роботи, не залежно від розташування усіх учасників процесу аудиту.

CaseWare дозволяє:

  • імпорт/експорт інформації у формати Word, Excel, PDF і інші;
  • синхронізація з 1С, SAP та інші;
  • отримувати загальний зведений баланс згідно з вашим форматом.

Фінансовий контроль в компанії

Хмарні рішення CaseWare Cloud надають одночасний доступ до загальних файлів, мають функцію архівації, автоматичного резервного копіювання та можуть синхронізуватися з зовнішніми календарями.

Програмні рішення CaseWare Cloud мають можливість моніторингу дій кожного учасника процесу для оптимізації ефективності, що надає додатковий контроль та  забезпечує безпеку даних.

Робота з документами доступна з будь-якого пристрою, не залежно від місця розташування співробітника.

У підсумку всі переваги CaseWare Cloud допоможуть чітко планувати робочі процеси та забезпечують додаткову безпеку для всього процесу.

Дізнайтеся більше про CaseWare,
замовивши БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні

0
РОКІВ ДОСВІДУ
0
Працівників
0
КОРИСТУВАЧІВ У СВІТІ
0
МОВ
0
КРАЇН