Аналіз даних

Надійний інструмент для аналізу даних

Аналітика даних змінює гру для фахівців з аудиту, бухгалтерського обліку та фінансів у всьому світі. Під час аналізу даних незалежно від того, виявляєте ви шахрайство чи аномалії, тенденції чи закономірності, вам потрібне рішення, яке забезпечує безпомилкові результати високої якості.

За допомогою аналізу даних Caseware IDEA, користувачі можуть використовувати потужні й автоматизовані інструменти аналітики, не витрачаючи при цьому більше часу персоналу

Основні переваги

Функціональність

доступ до 100+ загальних функцій для допомоги при аудиторському аналізі (Закон Бенфорда, Fuzzy Duplicate, Gap Detection, тести на відсутність або задвоєння елементів, на нетипові записи тощо. Ідентифікація тенденцій та викидів).

Гнучкість

впроваджений інструмент розробки IDEAScript і Python, які розширять можливості й функціональність програмного забезпечення. Інтеграція через API з YouControl, OpenDataBot, Trembita, Kyivstar та інші відкриті бази даних.

Доступність

користувачі IDEA отримують доступ до великої кількості ресурсів для навчання, навчальних посібників, відео, універсального порталу для користувачів, технічної підтримки.

Експорт даних

легко експортуйте готові результати у програми сторонніх розробників, такі як Excel, Tableau, PowerBi, Qlik Sense тощо для отримання додаткової інформації.

Імпорт даних

з будь-якого джерела: PDF, Excel, CSV, програм бухгалтерського обліку, ERP-систем, Python, SQL-запити тощо.

Автоматизація

записуйте кожен крок щодо повторюваних процесів, щоб підвищити продуктивність, продемонструвати результати та заощадити ресурси.

Швидкість

швидке виконання розрахунку функцій і складних математичних моделей великого масиву даних.

Візуалізація

вичерпна звітність, яка дозволяє візуально виявляти моделі, тенденції та викиди за допомогою інтерактивних інформаційних панелей.

Для кого підходить програмне рішення

Для внутрішнього аудиту
Для зовнішнього аудиту
Для державного сектору

Оскільки організації продовжують удосконалювати бізнес-процеси та якість своїх даних, ваша команда має можливість забезпечувати ще більшу цінність завдяки можливостям аналітики даних. Оцініть ефективність контролю, зменште ризик і визначте критичні тенденції за допомогою аналітики даних. Завдяки автоматизації процедур для аналізу операцій з головної книги, дебіторської заборгованості, запасів, основних засобів і кредиторської заборгованості тощо, стає можливим аналіз 100% транзакцій, гарантуючи, що ви надаєте інформацію, яка потрібна вашим зацікавленим сторонам. Інтегрований пакет Caseware IDEA підвищує продуктивність груп внутрішнього аудиту, надаючи вам можливість:

 • пріоритезувати ділянки з підвищеним ризиком. Переглядайте візуалізацію даних на настроюваних панелях для швидкого визначення зон ризику;
 • аналізувати 100% транзакцій, незалежно від їх типу, обсягу чи місця розташування, щоб виявити кожну аномалію;
 • швидко виявляти підозрілі або шахрайські операції;
 • створювати контрольний журнал, щоб повторювати однакові процедури аналізу;
 • легко експортувати результати з IDEA у програми сторонніх розробників, такі як Excel, Tableau, PowerBi, Qlik Sense тощо, для отримання додаткової інформації.
 

Через різноманітність і великий обсяг даних в ході аудиту виникають труднощі зі швидким та ефективним аналізом. Пошук викривлення при проведенні аудиторських процедур може здатися складним. Ефективній аудиторській перевірці заважають неструктуровані дані, які записуються не у вигляді рядків і стовпців, а в неструктурованій формі, як-от письмові звіти у форматі pdf, інформація на сторонніх сайтах, інформаційні записки тощо та дані з багатьох джерел. За допомогою Caseware IDEA ви можете перевіряти різні джерела даних так, ніби вони єдине ціле, і перевіряти 100% транзакцій. Аналітика даних сприяє успіху вашої аудиторської фірми, дозволяючи вам:

 • аналізувати неструктуровані дані; 
 • економити час і зусилля при визначенні стандартних тестів і створенні звітів з нуля;
 • легко прискорювати аналіз і стандартизувати робочі процеси;
 • записувати кожен крок для повторюваних процесів;
 • отримати доступ до широкого спектра тестів, що заощаджують час.
 

Caseware IDEA допомагає державним установам керувати фінансами та ІТ-рішеннями, отримати глибокі знання про дані та автоматизувати поточний аналіз даних. Це дозволяє усунути сліпі зони, зупинити неналежні виплати та керувати виплатами вчасно та в рамках бюджету. Прискорте аналіз за допомогою аналітики даних, щоб:

 • вивчайте 100% даних, щоб контролювати всі дії та транзакції для ефективного нагляду;
 • автоматизуйте тести аудиту, щоб скоротити рутинну роботу;
 • представляйте результати та змістовну аналітику на інформаційних панелях, доступних для спільного використання;
 • захистіть цілісність даних, дозволивши доступ лише для читання до вхідної/вихідної інформації;
 • організовуйте співпрацю різних департаментів над аналізом у режимі реального часу. 

Рекомендовані продукти

IDEA

комплексне, потужне програмне забезпечення для аналізу даних. Завдяки сучасному інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та розширеним аналітичним функціям Caseware IDEA прискорює аналіз даних, гарантує їх цілісність, забезпечує зручність та простоту у використанні для користувача.

Caseware Cloud

хмарна платформа, яка дає змогу отримувати доступ, зберігати та ділитися даними проєкту IDEA та інших зовнішніх джерел із членами вашої команди в хмарі та ефективніше керувати процесом аудиту, аналітики. Спільні функції усувають ризик дублювання даних і сприяють безпроблемній співпраці.