СПРОЩЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ БЕЗ ЗНИЖЕННЯ ЯКОСТІ. МСФЗ.

Фінансова звітність за МСФЗ

Незалежно від того, чи повинні ви відповідати місцевим стандартам, МСФЗ або іншим. CaseWare Financials дозволяє автоматично створювати персональні фінансові звіти на основі інформації в ваших робочих документах. Це робить фінансову звітність більш ефективною, значно скорочує ваше робоче навантаження і мінімізує ризики помилок.

Ключові Особливості

CaseWare Ukraine - Financials - Automated Financial Statement Generation

Автоматизована Генерація Фінансової Звітності

Автоматично генеруйте чернетку готових до використання фінансових звітів і заміток на основі даних в пробному балансі, одночасно контролюючи застосування пропозицій.
CaseWare Ukraine - Financials - Data Consistency and Automatic Flow-through

Узгодженість Даних та Автоматичний Потік

Значно зменшить ризик помилок за рахунок автоматизації проходження чисел і внесення коригувань в пробний баланс.
CaseWare Ukraine - Financials - Simple Standardization

Проста Стандартизація

Налаштуйте вміст, стилі та форматування один раз, а потім застосовуйте стандарти для клієнтів, щоб підтримувати постійний рівень якості.
CaseWare Ukraine - Financials - Built in Libraries

Вбудована Бібліотека

Створіть власний контент або використовуйте доступні бібліотеки заміток, щоб підвищити ефективність.
CaseWare Ukraine - Financials - Drill-down Capability

Можливість Деталізації

Використовуйте можливість «вкажи і клацни», щоб легко отримати доступ до допоміжних робочих документів, пов'язаних з номерами у фінансовій звітності.
CaseWare Ukraine - Financials - Seamless Integration

Безперебійна Інтеграція

Фінанси легко інтегруються з іншими модулями CaseWare, включаючи Audit.

Financials

CaseWare® Financials призначений для допомоги користувачам відповідати нормативним вимогам і стандартам подання та розкриття фінансової звітності. Він дозволяє налаштовувати фінансову звітність відповідно до потреб конкретних організацій. Стилі та формати презентації відокремлені від наповнення і можуть бути встановлені глобально. Це гарантує, що кожна окрема фінансова звітність включає стандарти вашої організації.

Шаблон CaseWare Financials дозволяє легко імпортувати дані з широкого спектру пакетів бухгалтерського програмного забезпечення. Крім цього, він включає в себе можливість роботи з файлами Excel, Word, PDF і зображеннями.

Завдяки роботі з CaseWare Financials ви зможете знизити ризик виникнення технічних помилок при складанні фінансових звітів. Це стане можливим завдяки автоматизації основних етапів роботи, перевірки даних та організації сумісної роботи над фінансовою звітністю. А саме, на етапі завантаження даних, повторного використання меппінгу, консолідації. Також, звірки математичних розрахунків, автоматичного округлення та інше.

Шаблон Financials Ukraine
Financials Ukraine iXBRL

iXBRL

іXBRL (eXtensible Business Reporting Language) – є мовою на основі XML для маркування фінансових даних. Це дозволяє компаніям ефективно і точно обробляти і обмінюватися своїми даними. Він забезпечує повну автоматизацію збору, формування та передачі даних про показники роботи різних фірм. Крім того, ви можете легко передавати дані між підприємствами.

Кожне значення фінансової звітності формує собою тег за правилами таксономії. В модулі СaseWare Financials ви можете використовувати теги, щоб ідентифікувати кожен фрагмент фінансових даних. 

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ДЛЯ СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ

Financials Insurance – сучасне рішення для страхових компаній України. Автоматизація процесів, спрощене формування фінансової звітності при виконанні функціональних завдань – першочергові завдання даного шаблону. Основним призначення є формування ділової інформації страхових компаній з метою стандартизованого подання в електронному вигляді та в форматі iXBRL.

Дозволяє сформувати звітність в готових шаблонах без додаткового редагування, виконати звірки форм з примітками. Це значно скорочує час і мінімізує ризик виникнення помилок невідповідності.

В новому шаблоні закладені основні форми звітності українських компаній, які перетворені відповідно до вимог звітності страхових компаній.

Financials Insurance
Financials Banks

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ДЛЯ БАНКІВ

Financials for Banks – шаблон, який створений спеціально для українських банків відповідно до Міжнародної фінансової звітності та Методичних рекомендацій НБУ. Дозволяє автоматично сформувати звітність з відповідними примітками та розкриттями, імпортувати аналітичні рахунки для заповнення детальнішої інформації.

Шаблон Financials for Banks  можна використовувати у стандартному вигляді або налаштувати згідно з вимогами організації та перепакувати для поширення серед всіх кінцевих користувачів. 

Сформовану фінансову звітність та іншу інформацію, яку банк зобов’язаний подати регулятору, можна трансформувати у формат iXBRL і подавати до центу збору фінансової інформації. 

Financials Ukraine
IFRS Financials

CaseWare Ukraine - IFRS

 

 

Financials Ukraine – це комплексне рішення для повної автоматизації підготовки фінансової звітності, з використанням кращих в своєму класі звітів і прикладів, заснованих на Міжнародних стандартах фінансової звітності (МСФЗ).

Запитати інформацію про продукт

CaseWare Ukraine - IFRS

 

 

IFRS Financials – це комплексне рішення для повної автоматизації підготовки фінансової звітності, з використанням кращих в своєму класі звітів і прикладів, заснованих на Міжнародних стандартах фінансової звітності (МСФЗ).

Запитати інформацію про продукт

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал