CaseWare SmartSync: спільна робота команди

Спільна Робота Команди над Файлами

Технологія CaseWare SmartSync виводить співпрацю на новий рівень. SmartSync – це система синхронізації файлів, яка дозволяє вам і вашій команді одночасно працювати над файлами клієнта. Коли ви працюєте з файлом, ваші зміни миттєво синхронізуються з кожним онлайн-користувачем, а їх зміни синхронізуються з вами. Таким чином, спільна робота вашої команди завжди буде ефективною, незалежно від обставин. 

Якщо ви перебуваєте в автономному режимі, ваші зміни будуть внесені автоматично при наступному підключенні до мережі. SmartSync централізовано містить файли у вашій мережі і забезпечує можливість безпечного доступу до файлів без необхідності підключення VPN.

Ключові Особливості

Risk and Control Tracking

Безпечний Доступ

Якщо ви перебуваєте в автономному режимі, ваші зміни будуть внесені автоматично при наступному підключенні до мережі.
Audit Optimizer

Спільна Робота Команди

SmartSync дозволяє вам впевнено співпрацювати незалежно від того, підключені ви до мережі чи ні. Перебуваєте в офісі або іншому місці.

Автоматична Синхронізація

При роботі з файлом, ваші зміни миттєво синхронізуються з кожним онлайн-користувачем, а їх зміни синхронізуються з вами.

SmartSync™

Співробітникам більше не потрібно бути прив’язаними до робочих столів, щоб виконати роботу. SmartSync дозволяє вам впевнено співпрацювати незалежно від того, підключені ви до мережі чи ні. Крім цього, ви зможете робити більше на ходу, а люди з різних місць можуть працювати разом без необхідності знаходитися в одному і тому ж місці, в один і той же час. Крім того, всі зміни передаються одночасно, гарантуючи, що кожен учасник дивиться на актуальну інформацію.

Завдяки універсальному рішенні разом зі SmartSync ви збільшите ефективність і швидкість роботи своєї команди.

CaseWare Ukraine - SmartSync

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал