Робочі документи Working Papers

Робочі документи Working Papers

Робочі документи Working Papers – це гнучке програмне забезпечення для управління проектами. Яке включає в себе все, що вам потрібно для проведення перевірок та звітності.

Він забезпечує єдине місце розташування для ваших даних – що забезпечує спільну роботу в режимі реального часу. Окрім цього, пряме сканування, онлайн-огляд, ефективну очистку і складне блокування. Доступ до всієї інформації, яка вам потрібна під час проекту, легко доступна. Дані пов’язані між собою, щоб будь-які внесені вами зміни були доступні всім пов’язаним документам.

Робочі документи дозволяють вам працювати розумніше і швидше, ніж будь-коли раніше. Завдяки потужному управлінні документами, спільній роботі в режимі реального часу та онлайн-перевіркам. 

Ключові Особливості

CaseWare Ukraine - WorkingPapers-EasyCollaboration

Проста Співпраця

Використовуйте технологію SmartSync™, щоб різні члени команди могли спільно працювати в режимі реального часу над одним і тим же робочим файлом.
CaseWare Ukraine - WorkingPapers - IntelligentReporting

Інтелектуальна Звітність

Використовуйте CaseView для створення інтелектуальних документів, включаючи фінансові звіти та робочі програми, засновані на потребах вашого проекту.
CaseWare Ukraine - WorkingPapers - StraightFWD-DocManagement

Просте Управління Документами

Зв'яжіть вихідні документи і матеріали з інформацією, щоб забезпечити легку і прозору довідкову і допоміжну документацію.
CaseWare Ukraine - WorkingPapers - Seamless-Importing-Exporting

Бездоганний Імпорт та Експорт

Імпорт даних пробного балансу або Головної книги з більш ніж 60 пакетів обліку, Excel, а також їх експорт в податкові пакети і системи управління документами.
CaseWare Ukraine - WorkingPapers - Seamless Importing and Exporting

Інтегрований Нагляд і Дозволи

Створюйте, призначайте і відстежуйте проблеми, переглядайте замітки, відстежуйте списки справ. Легко керуйте переглядом та затвердженням виконаних дій, використовуючи до 8 підписів.
CaseWare Ukraine - WorkingPapers - Roll Forward Files

Перенесення Файлів

Підвищення ефективності завдяки використанню функції відкату робочих документів, яка переносить існуючий файл і переносить ідентифіковану інформацію на наступний рік.

Connector

Connector – це надбудова Microsoft для робочих документів, яка дозволяє автоматично синхронізувати дані пробного балансу з шаблонами Microsoft Word або Excel. Зв’язати інформацію з профілю клієнта, облікових записів, зіставлень, відомостей та угруповань, інформації про документ, коду експорту податків і багато іншого.

CaseWare Ukraine Connector
CaseWare Ukraine SmartSync

SmartSync™

Технологія CaseWare SmartSync виводить співпрацю на новий рівень, надаючи всім членам вашої команди останні зміни в робочих документах без необхідності керувати синхронізацією. Члени групи можуть працювати з локальними копіями файлу клієнта в режимі реального часу, причому кожен файл автоматично синхронізується в фоновому режимі. З SmartSync ви можете скоротити час простою проекту. Імпульс ніколи не втрачається через необхідність чекати, поки хтось поверне або передасть файл. Якщо ви не в мережі, ваші зміни будуть оновлені під час наступного підключення до мережі. Співпраця легко і без проблем – як і має бути.

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал