Ефективні рішення для управлінської звітності

 Ефективні рішення для управлінської звітності

Зміни в технологіях, тенденціях підвищення продуктивності праці та бюджетах зараз впливають на організації в Україні. Ці тенденції прискорюються і змусять фінанси здолати нові перешкоди та продемонструвати поліпшений рівень спритності. Іншими словами, відділи фінансів повинні розвиватися. На сьогодні всі успішні компанії використовують інструменти автоматизації бізнесу або ж перебувають на стадії їх впровадження. Сучасні реалії такі, що чим швидше вдається структурувати і оперувати масивами інформації, аналітичних даних – тим швидше приймаються правильні рішення, поліпшуються показники та процеси управлінської звітності. А як все ми знаємо – час – гроші. І витрачати їх потрібно з розумом. Тому, автоматизуючі свої процеси ви впровадите ефективне рішення для управлінської звітності.

Зазвичай в Україні управлінський облік ведеться:

 • Вручну на паперових носіях
 • У таблицях Excel. Близько 80% компаній — представників малого та середнього бізнесу — віддають перевагу саме цьому варіанту. Це просто і дешево. Але при цьому в Excel неможливо повністю автоматизувати управлінську звітність з первинних документів і найголовніше — дані можуть губитися
 • Автоматизовано у спеціальних програмах

З чим стикаються організації, які ведуть вручну або у таблицях Excel управлінську звітність?

 • Відсутність прозорої системі обліку і звітності для всіх учасників, особливо для інвесторів
 • Ускладнення бізнес-процесів компанії
 • Частіша поява запитання «А де ж гроші?»
 • Необхідність обліку поточних фінансів: скільки на балансі, скільки і кому винні
 • Ручне введення даних, висока ймовірність помилок
 • Відсутність контролю

Що отримує компанія при впровадженні автоматизації фінансової звітності?

 1. Економію часу (автоматизуйте багато найбільш трудомістких кроків, щоб стати більш ефективнішими. Економія часу від 25% до 45% є загальним явищем)
 2. Зменшення ризику помилок (при збільшенні автоматизації, вбудованої структури та автоматизованої перевірки / огляду запобігаються найпоширеніші причини помилок)
 3. Забезпечення надійних результатів (повністю задокументовані, контрольовані бізнес-процеси стають легко повторюваними. Це неймовірно цінно у випадку плинності кадрів. Крім того, повторюваність полегшує постійні вдосконалення та кращу підтримку в управлінні строками)

4. Зниження супутніх зборів (послідовна, професіонально розроблена заява виключає потребу в графічних дизайнерах і пов’язані з цим затримки та витрати часу)

5. Скорочення внутрішніх витрат (автоматизація величезної частини складних завдань звітності часто зменшує витрати, пов’язані з понаднормовою роботою. Наприклад, для тих, де понаднормовий час не оплачується, заощадження за тиждень можна вкласти в інші проекти / завдання. Це означає “вільний” тиждень часу для інших завдань організації або відновлення балансу між роботою та життям для вашого відданого персоналу.

6. Підтримання екологічої політики (сучасні спеціалізовані засоби автоматизації звітності призначені для управління всіма бізнес-процесами без паперу).

Ви досі вагаєтесь, чи варто впроваджувати ефективні та автоматизовані рішення для вашої компанії?

Ми пропонуємо Вам скористатися БЕЗКОШТОВНОЮ Демо-версією наших продуктів, які допоможуть підвищити рівень контролю та систематизувати процеси складання фінансової звітності. Для ефективного та автоматизованого аудиту натисніть тут.  Фінансова звітність за МСФЗ для підприємств, банків та страхових натисніть тут.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся до наших фахівців:

+38 (044) 337 5373
+38 (067) 551 1661
support@caseware.com.ua

Related Posts

Leave a Reply