Електронний формат податкової звітності SAF-t

SAF-T від компанії Caseware Ukraine

Компанія Caseware Ukraine презентує новий модуль на основі продукту Caseware IDEA для генерації та аналізу SAF-T файлу. 

SAF-T (Standard Audit File Tax) –  це електронний стандарт звітності у форматі XML для обміну даними бухгалтерського обліку. З 1 січня 2025 року великим платникам податків обов’язково подавати типові податкові перевірочні файли в електронному форматі SAF-T, а з 1 січня 2027 року обов’язкове подання SAF-T звітності для всіх платників ПДВ (законопроєкт № 6255 від 2 листопада 2021 року). Також, цей законопроект передбачає штрафні санкції за неподання SAF-T UA: 100 мінімальних заробітних плат (650 тис. грн станом на 2022 рік) — для великих платників податку.

 

Рішення SAF-T Caseware

Дозволяє згенерувати SAF-T файл у XML форматі, який відображає дані в правильній схемі, гарантуючи дотримання вимог податкової звітності. Додатково вбудований модуль валідації даних. Перевірка даних здійснюється не тільки на кінцевому етапі генерації XML файлу, але й на кожному з проміжних етапів наповнення SAF-T файлу. Модуль доступний для інтеграції з різними обліковими системами та базами даних.

Окрім генерації SAF-T файлу у XML форматі, компаніям важливо розуміти, що файл підготовлено правильно і повністю узгоджено із фінансовими звітами. Тому компанії можуть додатково використовувати модуль аналізу SAF-T файлу, щоб на основі тестів пересвідчитись у якісній підготовці фінансової звітності.

Для отримання детальнішої інформації про продукт, Ви можете переглянути інформацію за посиланням, або запитати додаткову консультацію.

Якщо компанії використовують інструмент для автоматизації фінансової звітності та конвертації її у форматі iXBRL Caseware Financials, то процес імпорту для них тепер буде полегшено в рази, адже дані можна імпортувати відразу із SAF-T модуля без додаткової обробки. 

 

Якщо Ви ще не знайомі із рішеннями Caseware, ми з радістю проведемо для Вас презентацію продуктів.

Контакти для консультації: 

Юлія Бабенко

0500360758, y.babenko@caseware.com.ua