Нескінченні дані для рітейлерів

Щоб розібратися з тим, чому це актуальна тема в наш час, давайте визначимо ціль будь-якої організації в сфері роздрібної торгівлі. У всього ринка комерційних компаній існує одна глобальна мета – це максимізація прибутку. Для ритейлерів ця задача дуже складна, так як модель її прибутковості будується на вивченні поведінки клієнтів (споживачів).

Останнім часом маркетинг в роздрібній торгівлі прагне привносити наукові елементи в маркетингові кампанії, так як з’явилося багато статистичних даних, які потрібно якось використовувати. І більш детально розібратися в поведінці споживача допомогли математико-статистичні інструменти. Розумні маркетологи, або відділи аналізу даних використовують ці інструменти в розробці стратегій.

За допомогою сучасних технологій компанії можуть задіяти в моделях все більше і більше факторів для вивчення залежності, наприклад, час покупки, список товарів, локація, сума і т. Д. Також, скориставшись інструментами штучного інтелекту можна відстежувати пересування покупця по магазину, що може теж вплинути на особливу поведінку споживача.

Де можна використовувати дану інформацію?

У всіх процесах в яких присутнє слово «оптимізація»: оптимізація цін, оптимізація обслуговування клієнта, оптимізація замовлень і т. д.

Якщо з використанням інструментів все зрозуміло. То питання обчислювальних потужностей залишається відкритим. Де обробляти настільки великий обсяг даних? Також питання на програмному рівні – як впровадити таку систему, яка була б дуже проста у використанні і гнучка. Зараз існує на ринку багато сервісів, які надають свої сервера для зберігання і обробки великих даних (хмара).

Останнім часом стали дуже популярні BI-системи, які є ідеалом автоматизації в індустрії аналізу даних. Але гнучкості для рядових користувачів найчастіше не вистачає. І реалізація інших ідей і обчислень спричинить за собою додаткові немаленькі витрати.

Чому CaseWare IDEA унікальний продукт?

Тому що це рішення є дуже простим для практично будь-якого користувача, при цьому зберігаючи все найкраще з характеристик будь-яких програмних забезпечень для аналізу даних. Канадські розробники не зупинилися на цьому і вбудували інтерпретатор мови програмування Python для просунутих користувачів, які зможуть створювати свої моделі штучного інтелекту. І щоб все це укомплектувати, сервіс CaseWare Cloud організовує весь процес аналізу, і надасть файлову систему зі ступенем безпеки на рівні з великими банками.

«Ну і запити у вас…» – сказала база даних і завмерла…