Партнер в період карантину: Хмарні рішення

Хмарні рішення як надійний партнер

Світ веде боротьбу з Covid-19. Все закрито, польоти, громадський транспорт, а конференції скасовані, людям рекомендується залишатися вдома. Незважаючи на загальну ситуацію, технологічні інновації, такі як хмарні рішення дозволили багатьом людям працювати з дому. Система дозволяє продовжувати активну роботу в компанії, при цьому дотримуватися правил, які стримують поширення коронавірус.

Певний набір внутрішніх і зовнішніх чинників є передумовою для успіху вашого бізнесу. Внутрішні чинники знаходяться в основному під вашим контролем. У той час як зовнішні фактори, такі як COVID-19, залишають вам тільки один варіант – адаптуватися. Сьогодні, як ніколи раніше, ми покладаємося на технологічні інновації, які допомагають нам підтримувати якість продуктивності і віддалену робочу модель.

Корпоративний світ усвідомив, що хмарні технології є найбільшим партнером в часи кризи. У той час коли складно залучати співробітників онлайн і тільки онлайн, хмарні пропозиції здатні замінити широкий спектр взаємодії. На місці незалежно від місця розташування співробітника. Мобільна робоча сила все більше потребує підтримки. Ми стикаємося з можливістю для створення ще більшої кількості інновацій в поточній ситуації. Рухаючись до цієї мети, важливо думати з точки зору хмарних технологій.

Але чому хмарні технології?

  • Безперервність бізнесу – це питання великого впливу. Він зводить до мінімуму час простою і втрати продуктивності. Якщо ваші дані зберігаються в хмарі, вони зберігаються в надійному та безпечному місці;
  • Масштабованість економить ваш час, забезпечуючи більшу гнучкість;
  • Ефективність спільної роботи в хмарному середовищі дозволяє вам легше спілкуватися і обмінюватися даними і знаннями, виходячи за рамки традиційних методів;
  • Автоматичні оновлення дають вам доступ до останньої версії програмного забезпечення;
  • Зниження витрат, пов’язаних з модернізацією системи, апаратним та програмним забезпеченням, оплатою праці експертів, споживанням енергії і, нарешті, меншими затримками.
cloud

Хмарні рішення забезпечують безпеку і гнучкість для віддаленої роботи

В останні роки хмарні технології виводять масштабованість, доступність і безпеку цих рішень на новий рівень. Хмара, як система запобігання стихійним лихам, яку можна використовувати в будь-якій точці світу. Це буде найбільш вигідним для підприємств, що використовують його прямо зараз, завдяки здатності захищати дані і підтримувати віддалених співробітників.

Що відбувається зараз з вашими проектами? Особливо, якщо ви аудиторська компанія, де робота в команді – необхідність. Якщо ви працюєте в різних місцях, найкраще використовувати хмарне програмне забезпечення. Так як це надасть співробітникам, партнерам та іншим зацікавленим сторонам доступ до одних і тих же файлів, що дуже зручно.

Набір продуктів CaseWare Сloud представляє абсолютно новий спосіб роботи, що охоплює всі аспекти вашого робочого процесу. Від аудиту до аналітики даних, хмара дозволяє вам працювати і співпрацювати в будь-якому місці, в будь-який час.

З величезними змінами в робочому середовищі гарантується нова перспектива, і ми всі повинні отримати з цього користь. Ось чому правильні інструменти мають вирішальне значення для захоплення новоствореної цінності. Не слід обмежувати себе нав’язливою думкою, що карантин – період занепаду і стагнації бізнесу. Потрібно знаходити позитив і нові можливості для зростання компанії. Задумайтеся про це, поки будете мити руки.

Щоб дізнатися більше інформації про CaseWare Cloud

зверніться до наших фахівців:

Тел: +38 (044) 337-53-73

sales@caseware.com.ua

Related Posts

Leave a Reply