IDEA 11.2 – чергове спрощення життя аудиторам

Нещодавно розробники програмного забезпечення CaseWare IDEA і фахівці з дизайну доклали зусиль, щоб зробити IDEA більш інтуїтивно зрозумілою і максимально простою в навігації.

У даній статті будуть представлені останні поліпшення і зміни в останньому оновленні.

Функціональність звітів

Будь-якому аудитору потрібна можливість ділитися висновками, які ілюструють потенційне порушення системи контролю або іншу проблему.

Метою і кінцевим результатом аудиту є аудиторський звіт, що складається з результатів перевірки. Функція «Публікації» (для тих, хто не зможе прочитати IMD формат) допоможуть відобразити результати, забезпечуючи легкий доступ до результатів і вихідних даних в зручному форматі. Щоб передати інформацію клієнту, розробники додали функцію для налаштування SMTP-сервера в IDEA.

 

Оновлений інтерфейс

Оскільки програмне забезпечення IDEA еволюціонувало з роками, виникла необхідність в більш сучасному інтерфейсі, який зробив би IDEA більш доступним і простим у використанні. Крім цього, відбулося оновлення призначеного для користувача інтерфейсу, для того щоб він відповідав галузевим стандартам і вимогам доступності.

Критерії вибору для декількох значень в полі стовпця

Аудитори часто використовують фільтри в дослідженнях. Зробити це можна багатьма способами, але виграє той який самий інтерактивний і швидкий. В IDEA 11.2 представлений новий розумний спосіб розширення концепції інтерактивної фільтрації. Цей спосіб дозволяє користувачеві вибрати більше однієї комірки в одному стовпці, і автоматично створити формулу запиту, необхідну для комбінування. Це дозволить створити фільтри будь-яких складнощів.

SmartAnalyzer

Додаток в цьому оновленні складається з 14 утиліт (в майбутньому будуть розширюватися). Багато з цих утиліт були створені під запити аудиторів для підвищення якості аудиту. Цей пакет розширює можливості користувача IDEA.

Плагіни IDEA-Lab

Додані наступні плагіни:

Get Next Get Previous – цей плагін дозволяє витягти транзакції за різними критеріями.

Unique records – шукає записи, які повторюються без дублікатів та унікальні значення на основі індексації.

Text Analysis – виконує аналіз тексту звіту, автоматично створює гістограму частоти слів і інший вид аналізу.