Рішення для медичних організацій

Огляд

Зараз зростає занепокоєння щодо того, як найкраще піклуватися про старіння населення та поточної реформи охорони здоров’я. Саме тому організації охорони здоров’я, які швидко пристосовуються до зміни динаміки, будуть найкраще підготовлені до успіху в короткій та довгостроковій перспективі. Нормативні вимоги, такі як американський закон про переносність та підзвітність медичного страхування (HIPAA) та Sarbanes-Oxley (SOX), доречно зробили моніторинг електронних медичних операцій надзвичайно важливим.

CaseWare IDEA допоможе організаціям охорони здоров’я отримати уявлення про їхні дані. Це допоможе поліпшити операції та покращити застосування і посилення внутрішнього контролю. “Internal Audit”, “Risk and Compliance” та “Business Operations” можуть цілісно контролювати свої джерела даних таким чином, що є спільним, автоматизованим та повторюваним. Медичні працівники можуть самостійно перевіряти транзакції з декількох додатків для виявлення помилок, шахрайства та зловживань.

Можливості CaseWare IDEA

CaseWare IDEA, що використовується численними постачальниками медичних послуг по всьому світу, надає такі основні переваги:

  • Визначення та вирішення аномалії. Активно виявляйте проблеми з цілісністю даних та порушеннями транзакцій, а потім вживайте необхідних заходів для їх вирішення в усіх організаціях.
  • Покращений моніторинг управління. Одночасно виконуйте моніторинг з кількома системами та видаляйте сліпі плями, пов’язані з оцінкою лише однієї програми.
  • Поліпшення бізнес-процесу. Усуньте повторювані проблеми, виявивши першопричини та використовуючи інтелект програми для вдосконалення операцій з даними.

Кожні 2 мільйони доларів, вкладені в боротьбу з шахрайством в галузі охорони здоров’я, повертають 17,3 мільйона доларів США, судові рішення, а також неправдиві вимоги, які не виплачували та інші заощадження від шахрайства.

Національна асоціація охорони здоров’я проти шахрайства