Фінансова звітність за МСФЗ

Фінансова звітність за МСФЗ є основою для прийняття правильних і своєчасних управлінських рішень. Також, впровадження сучасних стандартів роботи і обміну інформацією, наприклад, iXBRL

Модуль Фінансової звітності

Модуль CaseWare Financials дозволяє автоматично створювати персоналізовану фінансову звітність. Фінансова звітність за МСФЗ – це комплексне рішення для повної автоматизації підготовки звітності. Це гнучке програмне забезпечення, яке об’єднує все необхідне для створення фінансової звітності. Крім того, ви зможете співпрацювати в режимі реально часу над файлами робочого проекту. Також, робити одноразові коригування, які переносяться у всі пов’язані документи. Під час роботи з модулемви можете створювати консолідовану і субконсолідовану звітності. Відповідно, за необхідності, автоматично переводити їх українською або англійською мовами.

На основі даного модуля ми розробили три шаблони для роботи з фінансовою звітністю. Вони призначені для банків, страхових компаній та звичайних підприємств. В кожному реалізовано можливість експорту всіх звітів та приміток в XBRL та iXBRL. В результаті, це забезпечує повну автоматизацію збору, формування та передачі даних. Перш за все, про показники діяльності компаній зацікавленим користувачам.

iXBRL

iXBRL або eXtensible Business Reporting Language – це програмний стандарт, який використовує теги даних на основі XML. Він розроблений для поліпшення способу передачі фінансової інформації. iXBRL є засобом комунікації і обміну бізнес-інформацією між бізнес-системами. Кожне значення фінансової звітності формує собою тег за правилами таксономії. Ці теги мають взаємозв’язок, яку описують певні правила таксономії. Набір інформації, призначений для передачі або обміну, міститься в так званому звіті iXBRL.

В модулі СaseWare Financials ви можете використовувати теги, щоб ідентифікувати кожен фрагмент фінансових даних. Це в першу чергу, дозволяє використовувати його програмно за допомогою iXBRL-сумісної програми. Крім того, ви можете легко передавати дані між підприємствами. Точно так, країни “Великої двадцятки” використовують iXBRL.

Загальний Модуль Фінансової звітності

CaseWare® Financials призначений для допомоги користувачам відповідати нормативним вимогам. Наприклад, стандартам подання та розкриття фінансової звітності. Ви зможете так само, налаштовувати фінансову звітність відповідно до потреб конкретних організацій. Стилі та формати презентації відокремлені від наповнення і можуть бути встановлені глобально, щоб гарантувати, що кожна окрема фінансова звітність включає стандарти вашої організації.

Даний шаблон Financials надає велику кількість форматів і прикладів приміток. Тому, бухгалтер відповідає за те, щоб обрані приклади були змінені для конкретної організації. Перш за все, задля забезпечення дотримання необхідних стандартів розкриття інформації у вашій юрисдикції.

Так само, під час роботи в шаблоні Financials програмне забезпечення може бути використане двома типами користувачів. Перший тип – це Автор або Автор шаблону, який налаштовує вміст основного шаблону. Він також, переупаковує шаблон для поширення серед співробітників організації. Другий тип – це Користувач або Команда аудиторського завдання. Перш за все, яка працює з файлами клієнта або безпосередньо в шаблоні. Точно так само, ви можете включити документи з шаблону, введені через бібліотеку документів

 

Фінансова звітність для страхових компаній

Insurance Financials – сучасне рішення для страхових компаній України. Автоматизація процесів, спрощене формування фінансової звітності при виконанні функціональних завдань – першочергові завдання даного шаблону. Основним призначення є формування ділової інформації страхових компаній з метою стандартизованого подання в електронному вигляді та в форматі iXBRL.

Шаблон Insurance Financials був розроблений на основі загального модуля побудови фінансової звітності CaseWare® Financials. Дозволяє сформувати звітність в готових шаблонах без додаткового редагування, виконати звірки форм з примітками, що значно скорочує час і мінімізує ризик виникнення помилок невідповідності.

В новому шаблоні закладені основні форми звітності українських компаній, які перетворені відповідно до вимог звітності страхових компаній. Окрім цього, добавлені додаткові форми звітності (напр. Актуарний звіт), які подає страхова компанія, що також можна імпортити у форматі iXBRL.

Фінансова звітність для банків

Banking Financials – шаблон, створений спеціально для українських банків відповідно до Міжнародної фінансової звітності та Методичних рекомендацій НБУ. Дозволяє автоматично сформувати звітність з відповідними примітками та розкриттями, імпортувати аналітичні рахунки для заповнення детальнішої інформації, здійснює перехресну перевірку взаємопов’язаних показників та підсумків, автоматичне округлення (раундинг), та створює налаштування презентації звітності.

Для полегшення імпорту великої кількості рахунків в даному шаблоні налаштовано функцію атомеппінгу, за допомогою якої процес формування початкових даних для подальшої роботи значно спрощується.

 

Шаблон Banking Financials можна використовувати у стандартному вигляді або налаштувати згідно з вимогами організації та перепакувати для поширення серед всіх кінцевих користувачів. Якщо ви вирішите налаштувати шаблон, ви можете змінити вміст відповідно до вимог вашої фірми та встановити, наскільки гнучко користувачі можуть змінювати стандарти фірми.

Сформовану фінансову звітність та іншу інформацію, яку банк зобов’язаний подати регулятору, можна трансформувати у формат iXBRL і подавати до центу збору фінансової інформації. Окрім цього, компанії можуть обмінюватися нею для створення консолідованої звітності.

Додатково, пропонуємо вам дізнатися більше інформації про складання фінансової звітності за МСФЗ на нашому YouTube каналі.

Дізнайтеся більше про Модуль Фінансової звітності,
замовивши БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні