Коли можна відчути ефективність використання ПЗ CaseWare Financials?

Програмне забезпечення CaseWare Financials призначене для допомоги користувачам швидко і з найменшою кількістю перевірок підготувати та візуалізувати фінансову звітність за МСФЗ.

В перший рік користування деякі користувачі можуть зіштовхнутися з необхідністю налаштування основного шаблону під свої цілі (внесення додаткових приміток, таблиць, розрахунків та звірок) – підготовка чернетки. Даний етапам є найбільшим і найскладнішим з точки зору користувачів і займає більше часу, ніж підготовка в інших системах.  З виходом шаблону Financials 5.0.0 це зробити стало значно простіше навіть в перший рік використання – див. тут

У разі відсутності необхідності вносити зміни, ефективність першого року відразу = ефективності другого року. Якщо ж перед користувачами постає питання підготовки окремої і консолідованої звітності, або декілька паралельних проектів, то ефективність відчувається на кожному наступному проекті. Користувачі на першому проекті (можливо, демо) налаштовують меппінг, вносять тестові розкриття, додають необхідні налаштування. При кожній наступній підготовці всі зміни зберігаються.

На рисунку представлено порівняльну характеристику ефективності використання ПЗ CaseWare Financials у розрізі декількох років та звичайного текстового редактора.

Зверніть увагу, що дана ефективність враховує лише підготовку звітності та її візуалізацію. Додатковим бонусом програми є теги таксономії UA XBRL МСФЗ, які за замовчуванням вже є в програмі. За необхідності, користувачі можуть видозмінювати їх під свої цілі. Всі налаштування зберігаються на наступні проекти та періоди і дозволяють користувачам не витрачати час на підготовку додаткових звітів.

Налаштуйте свій шаблон в перший рік так, щоб відчути x2 ефективність на наступний.

А команда CaseWare Ukraine з радістю Вам в цьому допоможе!

Якщо виникають додаткові питання, звертайтеся на електронну адресу financials@caseware.com.ua
або за номером телефону +38(099)-236-41-52 🙂