Компанія “CaseWare” відвідала конференцію, присвячену автоматизації звітності та XBRL

24 січня 2019 р. команда «CaseWare» відвідала конференцію на тему «Роль та відповідальність аудиторів, що проводять обов’язковий аудит фінансової звітності суб’єктів суспільного інтересу, та стан реформи аудиторської діяльності». Подія була організована проектом технічної допомоги у співпраці з Аудиторською палатою України.

До учасників конференції з вітальним словом звернулися Ніна Петрівна Южаніна, Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, а також Йоганнес Баур, керівник відділу програм допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище».

Доповідачами виступили експерти проекту EU-FINSTAR та представники Міністерства фінансів України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, представники Аудиторської палати України та інші.

«Caseware» та інші учасники конференції обговорювали питання фінансової звітності суб’єктів суспільного інтересу на основі використання українського електронного XBRL формату. Були порушені питання ролі аудиторів, що проводять обов’язковий аудит фінансової звітності суб’єктів суспільного інтересу. Також обговорювали стан реформи аудиторської діяльності в Україні.

Related Posts

Leave a Reply