Оновлений шаблон фінансової звітності Financials 5.0.0

Ну дуже радісна новина!

Компанія CaseWare Ukraine презентує оновлений шаблон фінансової звітності Financials 5.0.0 😊

В нас багато-багато змін, з якими Ви можете ознайомитися самостійно у форматі демо для прийняття рішення щодо оновлення. Для демо не потрібно встановлювати програму, можна переглянути за доступами, якими ми можемо з Вами поділитися (оформити заявку можна за посиланням).

Основа шаблону – це новий формат, який є більш функціональним для самого користувача і не потребує налаштувань з боку компанії CaseWare.

Шаблон є максимальним поєднанням стандартного представлення фінансової звітності та вимог Таксономії UA XBRL МСФЗ.

Користувачі можуть працювати над проектами  незалежно від виходу таксономії для закриття своїх цілей підготовки фінансової звітності та підписання аудиторами, а після виходу таксономії, оновлювати тільки теги фінансової звітності (якщо в цьому є необхідність, адже теги на наступні періоди зберігаються з попереднього).

Детальніше. Основні зміни, пов’язані з новим релізом шаблону Financials 5.0.0:

  1. Головна функція – можливість додавання власних розкриттів (копіювання із готової звітності, налаштування безпосередньо в шаблоні, розширення розрахунків меппінгу). Це можуть бути як таблиці із введенням ручної інформації, так користувачі можуть налаштовувати і автоматизовані таблиці через основні формули програми. Шаблон є більш практичним для користувача. Можна налаштовувати шрифти, відображення інформації, автоматизувати представлення тексту (у блоці дат, статей, які можна розраховувати на основі існуючого імпорту, ключових змінних фраз (проміжна/окрема/консолідована звітність, за рік/період, що закінчився)).
  2. Переформатування введення текстових блоків. В новому шаблону користувачі вводять основний текст напряму в документ, не через Термінологію (не стосується назв та заголовків таблиць!).
  3. Додано функціонал збереження та перенесення тегів на наступний період при змінні таксономії.
  4. Налаштовано відображення квартальної звітності, в тому числі розширено звіт про прибутки та збитки із відображенням нарощеного підсумку для другого та третього кварталу (на вибір користувача).
  5. Додано можливість зміни формату представлення (розкриття трьох періодів по окремих звітах і окремих примітках).
  6. Виправлено баги у заголовках, відображення таблиць при експорті/друку звітності, округлені.
  7. Додано нові примітки та видозмінено існуючі.
  8. При закриті року, інформація переноситься тепер не тільки по імпортованих даних, але й тих, які були введені вручну в проекті.

Це тільки початкові зміни, які були внесені в шаблон на основі аналізу роботи попереднього року.

Далі більше..

 

Якщо виникають додаткові питання, звертайтеся на електронну адресу financials@caseware.com.ua
або за номером телефону +38(099)-236-41-52 🙂