Компанія Caseware підготувала багато оновлень для користувачів Caseware Financials. В оновленні 2024 року на Вас чекає:
Імпорт залишків. Раніше користувачі зіштовхнулися із проблемою, що при імпорті проміжної (помісячної/квартальної) звітності потрібно було імпортувати лише обороти за періоди, маючи при цьому вхідне сальдо, щоб вийти на залишки за звітний період (місяць/квартал/рік). Тепер навіть якщо у Вас немає оборотів, Ви можете імпортувати залишки, маючи при цьому вхідне сальдо, і програма самостійно обрахує потрібний оборот і представить вам залишки за звітний період (місяць/квартал/рік) в тому форматі, в якому Ви здійснювали імпорт. Відповідно всі коригування, які будуть здійснюватись до рахунків, або статей звітності також можуть бути здійснені в обрахунку залишків до будь-якого періоду.
Швидше оновлення таксономії. Тепер перехід на нову таксономію займає замість попередніх 2-ох годин максимум 20 хвилин. Окрім цього, за необхідності, користувачі можуть з легкістю на окремих проєктах повертатись до попередніх версій таксономій.
Позначення змін при оновленні таксономії. Щоб розуміти, які зміни відбулись в таксономії і як вони впливають на звітність Компаній, ми додали функціонал для перегляду змінених тегів. При переході на нову таксономію, користувачі отримують звіт, які теги потрібно замінити на всьому шаблоні, або окремих проєктах.
Автоматичні документи. Тепер доступні нові автоматизовані документи, які значно спрощують роботу з фінансовими даними. Користувачі можуть легко переглядати всі коригуючі записи за різними видами, включаючи в тому числі дані для консолідованої фінансової звітності. Додано також нові документи, такі як розгорнутий звіт по рахунках та меппінгу, які дозволяють детально переглядати усі аспекти та структуру цих даних у зручному форматі. Документи можна легко налаштовувати, встановлювати фільтри та інші параметри для отримання потрібної інформації. Крім того, всі ці документи доступні для експорту у форматах Excel, PDF або HTML, що забезпечує максимальну зручність у роботі з даними.
Закриття року (подвійне). При закритті року можна переносити вхідний залишок із попереднього періоду. Якщо компанія здійснила закриття року, а потім їй потрібно було повернутися до попереднього року і внести коригування до попереднього року, то щоб не втрачати проєкт наступного року, Ви можете здійснити повторне закриття року у новий проєкт. Таким чином у проєкті за поточний період оновиться вхідний залишок, а обороти за та коригування за звітні періоди не зміняться і можна продовжити роботу над проєктом.
Автомеппінг. Напевно найбільш очікувана функція всіх користувачів – це автоматичний меппінг рахунків. Достатньо один раз занести меппінг у базу Caseware (для зручності використовується Excel файл), і після імпорту рахунків у програму лише натиснути одну кнопку. Таким чином, програма автоматично призначить номери меппінгу. Ваш меппінг рахунків завжди зберігатиметься у системі та може використовуватися для всіх проєктів, створених на одному шаблоні, що забезпечує швидке і ефективне управління меппінгом для кількох проєктів одночасно, без ризику втрати даних.
Фінансова звітність для кварталів. Оновлення дозволяє працювати з кількома фінансовими звітностями одночасно, що значно спрощує процес вивантаження звітів у різних форматах. Завдяки новій функціональності, вивантаження звітів відбувається незалежно один від одного, без необхідності змінювати налаштування дат і текстових формулювань, що відрізняються від річних. Усі зміни автоматично оновлюються, що забезпечує зручність, точність роботи та економію Вашого часу.
Робота із журналом операцій. З’явився новий формат роботи з даними, що передбачає інтеграцію журналу операцій в систему Caseware. Завдяки простому процесу імпорту програма дозволяє отримати повний журнал операцій, структурований за датами (щомісячно або щоквартально), і автоматично перетворює всі записи на кореспонденції рахунків у Caseware. В результаті Ви отримаєте агрегований журнал, де всі рядки автоматично підсумовані програмою, а дані будуть вже готові для призначення меппінгу.
Новий принцип введення вхідного тексту. Якщо раніше користувачам потрібно було додавати багато текстових розкриттів до шаблону, або додавати нові параграфи у шаблон, щоб додати новий тег, то тепер це все можна робити безпосередньо у фінансовій звітності без втрати даних при оновленні.
Експорт картинок у HTML, XBRL. Виправили налаштування програми, щоб можна було експортувати картинки у XBRL формат.
Щоб отримати оновлення 2024 для Caseware Financials,
звертайтесь напряму до Вашого менеджера, який супроводжує Компанію,
або за електронною адресою financials@caseware.com.ua.