Таксономія 2022. Оновлення шаблону

Оновлення Таксономії

19 грудня 2023 року на засіданні Комітету з управління системою фінансової звітності, створеного відповідно до Меморандуму №102/15 про взаєморозуміння щодо розробки і запровадження системи фінансової звітності від 18.12.2017 року, було схвалено електронний формат Таксономії UA МСФЗ XBRL 2022 року, який був розроблений за допомогою проекту “Впровадження практики ЄС з бухгалтерського обліку, фінансової звітності та аудиту в Україні” (EU-FAAR). Електронний формат Таксономії UA МСФЗ XBRL 2022 року схвалений для подальшого використання суб’єктами звітування при складанні річної фінансової звітності в електронному форматі за 2022 рік та проміжної фінансової звітності за 2023 рік  (1 квартал 2023, півріччя 2023 та дев’ять місяців 2023) (Джерело: https://www.nssmc.gov.ua/taksonomiia-xbrl/). 

Компанія Caseware Ukraine підготувала оновлення для програмного забезпечення Caseware Financials, яке дозволяє значно швидше ніж в попередні роки переходити на нову таксономію. Тепер перехід на нову таксономію займає замість попередніх 2-ох годин максимум 20 хвилин. Окрім цього, за необхідності, користувачі можуть з легкістю на окремих проєктах повертатись до попередніх версій таксономій.

Щоб розуміти, які зміни відбулись в таксономії і як вони впливають на звітність Компаній, ми додали функціонал для перегляду змінених тегів. При переході на нову таксономію, користувачі отримують звіт, які теги потрібно замінити. 

Звертаємо Вашу увагу, що кінцевий термін подачі фінансової звітності за рік, що закінчився 31 грудня 2022 року – 01.07.2024.

Щоб отримати оновлення напишіть лист на пошту financials@caseware.com.ua,

або особисто менеджеру, який закріплений за Вашою компанією.