РІШЕННЯ CASEWARE ДЛЯ АУДИТОРСЬКОЇ КОМПАНІЇ

АУДИТ БЕЗ ПАПЕРОВИХ НОСІЇВ

Не залежно від розмірів вашої фірми, приватна практика або велика аудиторська компанія, програмні рішення CaseWare стануть для вас найкращим засобом для реалізації процесу аудиторської перевірки.

РІШЕННЯ CASEWARE ДЛЯ АУДИТОРСЬКОЇ КОМПАНІЇ

Програмні рішення CaseWare вже стали вибором для багатьох провідних компаній по всьому світу в якості надійного інструменту для організації процесу аудиту. Нашим продуктам довіряють упродовж 20-ти років, що гарантує якість і надійність. 

Автоматизовані рішення та регламенти вже закладені згідно з Міжнародними стандартами аудиту, можливість формування індивідуальних бібліотек, індексовані робочі документи, простота формування звіту про ризики.

CaseWare має здатність пристосуватися до найскладніших аудиторських та бухгалтерських завдань.

Більше того, наші хмарні рішення відкривають можливість ефективної та безпечної спільної роботи. Не залежно від того де ви знаходитеся – в офісі, на підприємстві клієнта, в аеропорту, в дорозі – наші хмарні рішення дозволяють вам в режимі онлайн проводити роботу, при цьому бути впевненим у безпеці даних. Члени групи тепер можуть працювати та переглядати документи в реальному часі з усіма даними, що синхронізуються автоматично.

У CaseWare є все, що треба для продуктивної та успішної роботи.

Аудит

Програмні рішення CaseWare включають всі етапи аудиторської перевірки від прийняття клієнта та планування аудиту до випуску аудиторського висновку. Усі етапи аудиту включають обов’язкові процедури згідно з Міжнародними стандартами аудиту. Програма автоматично проводить оновлення згідно з останніми редакціями стандартів.

CaseWare дозволяє працювати дистанційно, незалежно від розташування клієнта та команди. Програма з легкістю дозволяє здійснювати імпорт/експорт інформації у формати Word, Excel, PDF та інші.

Ви також маєте можливість  завантажувати дані клієнта з 60 бухгалтерських пакетів, у тому числі 1С, SAP, отримувати загальний зведений баланс згідно з вашим форматом.

Управління бізнесом

Хмарні рішення CaseWare Cloud надають вам можливість бачити ступіть залучення кожного співробітника компанії в робочому процесі, що дає додаткову можливість для чіткого планування роботи.

Всі робочі процеси зосереджені централізовано, без необхідності додаткових серверів.

Крім того, кожен член команди має можливість  працювати одночасно в одному файлі Working Papers, використовуючи актуальні дані в процесі роботи.

Звітність по МСФЗ

Програмні рішення CaseWare повністю  автоматизують процес формування, консолідації та трансформації звітності групи/компанії згідно Міжнародним стандартам фінансової звітності. Повна автоматизація виключає ризик викривлення даних та надає можливість миттєво їх оновлювати.

При цьому програмне забезпечення дозволяє повністю відмовитись  від паперових носіїв, систематизувати процеси складання фінансової звітності, консолідації даних та підвищити рівень контролю.

 У вас з’явиться можливість створювати свої фінансові звіти з багатьох ресурсів та робочих документів, а повна синхронізація усіх робочих документів різних форматів, одночасно посилить та  полегшить процеси формування звітності.

Програмне забезпечення передбачає можливість завантаження даних з 1С, SAP, можливість створювати кросс-посилання з ваших робочих документів в Word, Excel безпосередньо до звіту.

Дізнайтеся більше про CaseWare,
замовивши БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні