Чому усунення ручного повторного введення даних – найкраща річ для вашої практики?

Усунення ручного введення даних

Вихід на безпаперовий ринок, впровадження хмарних інструментів або створення клієнтського порталу. Все це основні технологічні ініціативи, які значно підвищують ефективність вашої практики. Проте, одним з рутинних дій, які надають руйнівну дію на вашу ефективність, є здійснення ручного (повторне) введення даних. Займіться цим, і ви значно заощадите час, а також підвищите точність даних.

Забезпечити точність даних

Ми бачили тенденцію успішних компаній і практик. Які використовують інтегровані рішення, а не окремі пакети для різних областей роботи по відповідності. З багаторічного досвіду вони знають, що перенесення даних з одного програмного рішення в інше займає багато часу. А також,  схильне до помилок і створює ризик.

Основними рушійними силами багатьох компаній є скорочення витрат, оптимізація робочих процесів і більш екологічна робота. У той час як мета – повністю безпаперова робота. Будь-яке скорочення кількості паперу приносить користь як кінцевого результату, так і досвіду клієнта в цілому.

З огляду на ці переваги, чому деякі фірми не вирішуються замінити паперові процеси електронним документообігом?

Вони можуть бути налякані передбачуваними витратами часу і бюджету або не бажають змінювати перевірені часом методи роботи. Крім цього, не будуть так швидко реагувати на інформацію, що надсилається в електронному вигляді. Не будуть цінувати PDF так само добре, як набір облікових записів.

Доступ до інформації в режимі реального часу

Якщо, за найскромнішими підрахунками, пошук паперового документа зазвичай займає три хвилини, втрачений платний час може щорічно доходити до тисяч гривень. Видалення цього завдання з повсякденних процесів звільняє цей час для роботи з більш високою вартістю. Більш того, використання електронного управління документами забезпечує більшу прозорість всієї інформації.

Як CaseWare може допомогти?

CaseWare офіційний представник ІТ- рішень канадської компанії CaseWare International. Програмні рішення CaseWare призначені для професійних бухгалтерів, стаціонарного і хмарного контролю з метою підготовки фінансової звітності. Дозволяє підвищити рівень контролю, повністю відійти від паперових носіїв, систематизувати процеси складання фінансової звітності та консолідації даних. Повна автоматизація виключає ризик спотворення даних і оновлює їх миттєво.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про рішення, які пропонує CaseWare.

 

Related Posts

Leave a Reply