ПРОЗОРИЙ. ОПТИМІЗОВАНИЙ. СУМІСТНИЙ. РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ АУДИТУ.

CaseWare Ukraine - Audit Solution

Аудит

Бухгалтерські фірми відчувають на собі все більший тиск, щоб підвищити цінність аудиторського процесу для клієнтів при одночасному скороченні витрат.

Аудиторські рішення від CaseWare надають оптимізований підхід до управління і проведення аудиту. Не впливаючи на якість, з контентом, що надаються основними органами бухгалтерського обліку. У поєднанні з робочими документами CaseWare Audit може значно підвищити ефективність ваших гарантій, аналізу та звітності.

Основні Переваги

CaseWare Ukraine - Audit - AuditTrail

Контрольний Журнал

Зберіть всі документи і допоміжні матеріали в одному місці, щоб ваш контрольний журнал було легко показати.
CaseWare Ukraine - Audit - Effective Collaboration

Ефективна Співпраця

Дозвольте членам команди ефективно співпрацювати з файлом проекту в режимі реального часу, навіть якщо вони знаходяться в різних місцях.
CaseWare Ukraine - Audit - Audit Visualization

Візуалізація Аудиту

Оцініть загальну картину вашого аудиторського завдання, включаючи роботу, що залишилася, використовуючи інструмент візуалізації CaseWare, Constellation.
CaseWare Ukraine - Audit - Audit Visualization

Розумний Аудит

Пристосовуйте аудит до своїх потреб і використовуйте інструментальні панелі робочого процесу для перевірки виконаної роботи і виявлення прогалин та недоліків аудиту.

Аудит та Співпраця в Реальному Часі

Аудиторські завдання можуть бути складними і віднімати багато часу. Особливо коли вам доводиться управляти різними людьми, які працюють над різними файлами, щоб забезпечити безперервність і узгодженість.

Завдяки CaseWare Audit ваша команда може працювати в режимі реального часу над одним і тим же клієнтським файлом з різних місць. Абсолютно не турбуючись про перевірку документів. Технологія SmartSync від CaseWare працює у фоновому режимі, щоб забезпечити актуальність всіх даних для всіх користувачів. Це в свою чергу скорочує час на адміністрування. Коли ваша команда співпрацює в режимі реального часу, вони стають більш ефективними, як і виконання вашої роботи.

CaseWare Ukraine - Collaborate in Real Time
CaseWare Ukraine - Make Smarter Audit Decisions

Приймайте Правильні Рішення з Аудиту

Проведення успішного аудиту вимагає балансу глибини та ефективності.

CaseWare Audit надає набір інструментів і шаблонів, які можуть зробити ваш аудит більш ефективним. Панелі управління робочим процесом забезпечують наочність дій по взаємодії. Це дозволяє швидко виявляти недоліки та прогалини і вносити корективи в свій план. Ви зможете впорядкувати діяльність вашої аудиторської команди і сфокусувати результати без надмірного аудиту ваших клієнтів.

Розробіть Найефективніший Аудит

Великі бухгалтерські фірми зазвичай мають спеціальну методологію аудиту, яку вони використовують для проведення аудитів. У той час як більш дрібні фірми можуть оцінити стандартизовані процеси, щоб спростити їх роботу і забезпечити узгодженість між зобов’язаннями.

CaseWare Audit забезпечує значну гнучкість при розробці аудиту.

Більші фірми можуть інтегрувати свої встановлені процеси аудиту в CaseWare Audit. Щоб гарантувати, що їх фірмові стандарти дотримуються в додаток до будь-яких зовнішніх вимог. У той же час аудиторські фірми можуть також вибрати використання або коригування вже існуючих шаблонів аудиту.

CaseWare Ukraine - Design the Most Effective Audit
CaseWare Ukraine - Visualization: Getting the Big Picture

Візуалізація та Аудит: Отримання Загальної Картини

Угрупування дає загальне уявлення про ваше завдання з аудиту, щоб ви могли краще направляти свої завдання по взаємодії.

Він бере всі точки даних в вашому завданні з аудиту, які в іншому випадку було б важко пов’язати разом. Графічно продемонструє, як елементи пов’язані один з одним. Це дозволяє побачити, де потрібно більше роботи для виконання завдання.

Продукти для Аудиту

Необхідні Продукти

Додаткові Продукти

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал