АНАЛІЗ ДАНИХ У ВАШИХ РУКАХ

CaseWare Ukraine - Data Analytics

Аналіз Даних

Аналітика – це конкурентна перевага майбутнього, коли мова йде про підвищення цінності клієнта. Аналіз даних від CaseWare Analytics пропонує прості у використанні інструменти. Вони спрощують процес аудиту та аналізу – надаючи вам доступ до інформації. Яка необхідна вам, щоб допомогти вашим клієнтам приймати кращі рішення. 

Завдяки перевірці величезних обсягів даних в ході процесу аудиту бухгалтерські фірми, які можуть використовувати аналітику, можуть швидко перетворити інформацію в реальну, засновану на даних інформацію, яка може допомогти їх клієнтам приймати більш ефективні бізнес-рішення. CaseWare Analytics може допомогти отримати вигоду з ваших проектів аудиту. Починаючи від виміру відповідності і сили внутрішнього контролю і закінчуючи виявленням шахрайства.

Основні Переваги

CaseWare Ukraine - Data Analytics - Simplified Reporting

Спрощена Звітність

Спростіть розуміння даних клієнта за допомогою налаштованих, автоматизованих інструментів і шаблонів звітів.
CaseWare Ukraine - Data Analytics - Tailored Analytics

Індивідуальна Аналітика

Використовуйте розширену аналітику для швидкого аудиту і тестування областей, необхідних вашими клієнтами.
CaseWare Ukraine - Data Analytics - Risk Management

Управління Ризиками

Краще управляти ризиками, використовуючи аналітичні інструменти, які виявляють шахрайство, вимірюють силу внутрішнього контролю і оцінюють відповідність.
CaseWare Ukraine - Data Analytics - Data Extraction from any Source

Витяг Даних з будь-якого Джерела

Легко виймайте дані з усіх програм, включаючи дані з баз даних, бухгалтерських програм, систем ERP і додатків T&E в таких форматах, як PDF, звичайний текст (.txt), звіт-друк (.prn), ODBC і SAP.

Хмарна Аналітика

У сучасному цифровому бізнес-середовищі дані постійно збираються з різних джерел. Традиційні процеси аудиту не встигають за обсягом даних представлених в них самих і піддаються постійному ризику пропуску важливих нестандартних відхилень.

Аудитори шукають аналітичні інструменти, які можуть змоделювати аудиторський ризик для будь-якого завдання і миттєво забезпечити результати. Однак аналітика не часто є частиною робочого процесу аудиту, змушуючи аудиторів виконувати її як окрему функцію або покладатися на фахівців за даними. Це призводить до більш тривалих аудитів і недостатньої видимості виконуваних тестів.

AnalyticsAI привносить аналітику безпосередньо в проекти. За допомогою аналізу на основі штучного інтелекту AnalyticsAI підвищує ефективність, якість і цінність, аналізуючи всі дані одночасно. Інструмент швидко аналізує транзакції, автоматично виконуючи кілька рутинних тестів для всього набору транзакцій, щоб допомогти визначити ризик.

CaseWare Ukraine - Data Analytics - Cloud-Based Analytics
CaseWare Ukraine - Data Analytics - Manage Multiple Data Sources

Управління Кількома Джерелами Даних

Бухгалтерські фірми змушені надавати більше користі від своєї аудиторської діяльності. Проте, може бути важко виробити чітке розуміння, коли дані поширюються по файлах, системам і рішенням.

IDEA Data Analysis дозволяє легко інтегрувати дані з декількох джерел, щоб ви могли швидко і ефективно виконувати надійну аналітику даних. Це дозволить вам надавати більш якісну інформацію та підвищувати цінність для ваших клієнтів.

Виявлення Шахрайства та Невідповідностей

Під час аудиту доступність значної кількості даних іноді може бути перешкодою. Наприклад, виявлення шахрайства можна порівняти з пошуком голки в стозі сіна.

За допомогою аналізу даних IDEA бухгалтерські фірми можуть швидко і легко аналізувати рясні обсяги даних. Автоматизовані інструменти та звітність можуть допомогти аудиторським командам більш ефективно і результативно виявляти потенційні випадки шахрайства або інших розбіжностей.

CaseWare Ukraine - Data Analytics - Identify Fraud and Inconsistencies
CaseWare Ukraine - Data Analytics - Conduct Deeper Analysis

Провести Більш Глибокий Аналіз

Коли мова йде про роботу з клієнтами, бухгалтерські фірми зазвичай мають доступ до значного обсягу інформації. Але проведення більш глибокого аналізу зазвичай вимагає більше часу і більшого бюджету, ніж більшість клієнтів готові платити.

За допомогою аналізу даних IDEA бухгалтерські фірми можуть використовувати потужні і автоматизовані інструменти аналітики. Щоб допомогти глибше вникати в дані, не вимагаючи при цьому значно більшого часу персоналу. Це дозволить вам забезпечити користувачам цінні оперативні дані, ніж будь-коли раніше.

Продукти для Аналітики

Необхідні Продукти

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал