РОБОЧІ ДОКУМЕНТИ | З’ЄДНАННЯ | ПРОЗОРІСТЬ

CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers

Робочі Документи

Бухгалтерські фірми відчувають на собі все більший тиск, щоб підвищити цінність аудиторського процесу для клієнтів при одночасному скороченні витрат. Пошук способів зробити більше з меншими витратами більше не є просто бізнес-метою, а скоріше обов’язковою умовою їх довгострокового успіху. Автоматизуючі ваші робочі документи ви зможете підвищити рівень контролю і систематизувати процеси складання фінансової звітності, консолідації даних.

CaseWare забезпечує новий рівень ефективності процесу аудиту. Використовуючи наше рішення «Робочі матеріали», члени вашої команди аудиторів можуть одночасно працювати над робочим документом, не піклуючись про різні версії.

Ви значно скоротите ручні зусилля, пов’язані з аудитом, одночасно поліпшивши прозорість, послідовність і якість роботи вашої команди. Єдине джерело даних дозволить вам проводити значний аналіз даних, щоб ви могли забезпечити більшу цінність для своїх клієнтів.

Основні Переваги

CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Effective Collaboration

Ефективна Співпраця

Дозвольте членам команди ефективно співпрацювати з файлом проекту в режимі реального часу, навіть якщо вони знаходяться в різних місцях.
CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Reduce Errors

Зменшення Помилок

Використовуйте автоматизацію, щоб забезпечити сталість даних, коли ви робите коригування, вся порушена інформація оновлюється.
CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Embedded Continuity

Вбудована Безперервність

Автоматично переносити ідентифіковані дані клієнта з року в рік, щоб забезпечити безперервність і знизити навантаження.
CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Accessible Data

Доступні Дані

Підвищити прозорість взаємодії і легко вирішувати питання, зберігаючи всю інформацію про взаємодію і допоміжні матеріали в одному місці.

Будьте Сумісними. Будьте Ефективними.

Неможливість спільної роботи над робочими документами може створити проблеми управління часом під час аудиту.

CaseWare використовує технологію SmartSyncTM, так що члени команди можуть спільно працювати над одним файлом робочих документів в режимі реального часу. Більше не потрібно чекати, тому що інформація завжди послідовна і актуальна. Інформація також доступна членам команди в будь-який час, що позбавляє від необхідності чекати передачі файлів, спрощуючи пошук файлів і допоміжних документів.

CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Be collaborative. Be efficient.
CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Reduce the Risk of Errors

Зменшення Ризику Помилок

Коли ручне втручання потрібне як частина процесу аудиту, ризик помилки стає більшим. Один коригувальний запис в журналі може вимагати численних змін в інших документах, які необхідно перевірити ще раз.

З CaseWare, коли ви публікуєте коригуючий запис в журналі, він автоматично оновлюється скрізь, де інформація пов’язана в вашій системі – від пробного балансу до фінансової звітності. Таке автоматичне зв’язування інформації може знизити ризик помилок і навантаження на аудит.

Тримайте Інформацію Біля Себе

Коли ви працюєте з великою кількістю файлів, пошук потрібної вам інформації – непросте завдання.

CaseWare надає всю інформацію по вашому файлі аудиту під рукою. Маючи одне джерело даних, ви отримуєте швидкий доступ до пробного балансу і всіх допоміжних робочих документів швидко і просто. Це робить процес аудиту повністю прозорим, з документами, доступними в разі сумнівів. Пошук документів також зводиться до клацання декількох клавіш, а не до годинника просіювання паперу.

CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Put Information at Your Fingertips
CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Gain Efficiencies Through Greater Continuity

Підвищення Ефективності Завдяки Більшій Безперервності

Бухгалтерські фірми можуть витратити значну кількість часу на початку нового аудиторського року. Для того, щоб зібрати всю попередню інформацію, необхідну для початку своєї роботи.

З CaseWare у вас є доступна попередня інформація про клієнта. Після закриття року все, що вам потрібно з файлу попереднього року, автоматично надходить в поточний рік. У вас також є швидкий доступ до постійних документів та інших матеріалів. Тому вам не доведеться перевіряти старі контрольні ящики.

Спрощена Консолідація

Консолідації можуть бути складними для бухгалтерських фірм, з необхідністю вносити і перевіряти корективи між сутностями і файлами.

Рішення CaseWare Working Papers спрощує консолідацію, автоматизуючи більшу частину процесу консолідації. Коли ви вносите коригування в файл дочірньої компанії, запис консолідації автоматично переходить на верхній рівень.

Рішення також є гнучким, надаючи вам безліч варіантів проведення консолідації в залежності від вашого середовища і обставин клієнта.

 

CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Make Consolidations Less Complicated
CaseWare Ukraine - Managing WorkingPapers - Improve Client Value With the Flexible Trial Balance

Підвищення Цінності Клієнта за Допомогою Гнучкого Пробного Балансу

Використовуючи CaseWare Review, ви можете використовувати автоматизований процес документообігу. Аби генерувати звіти, аналітичні матеріали та зведені листи з балансу пробної версії вашого клієнта. Це дає вам доступ до кращого розуміння, яке ви можете надати своїм клієнтам більш цінною інформацією. Яку вони можуть використовувати в процесі прийняття стратегічних рішень.

Дані, що використовуються як частина цього процесу, можуть бути побудовані вручну або імпортовані з великого числа різних облікових систем.

Продукти для Управління Робочими Документами

Необхідні Продукти

Додаткові Продукти

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні

Потрібна Підтримка Продукту?

Наш YouTube канал