ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ. ПОКРАЩЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ.

CaseWare Ukraine - Practice Management

Практика Управління

Якість залучення, прибутковість і терміни – бухгалтерські фірми повинні стежити за кожним аспектом своєї практики. Переконуючись, що команди працюють ефективно, щоб надати клієнтам необхідну вартість. Практика управління за допомогою ефективних рішень допоможе одночасно спростити ряд адміністративних завдань.

У той час як групи можуть більше зосередитися на роботі з клієнтами. Надаючи більш розумні інструменти звітності в руки менеджерів, вони можуть швидко зрозуміти прибутковість участі, прогрес і виявлення проблеми. Це залишає більше часу для того, що важливіше за все: для ваших клієнтів.

Основні Переваги

CaseWare Ukraine - Practice Management - Timely Decision-making

Своєчасне Прийняття Рішень

Доступ до інформації про взаємодію (наприклад, прибутковість персоналу, результати, використання бюджету) з будь-якої точки світу, щоб ви могли приймати своєчасні рішення.
CaseWare Ukraine - Practice Management - Accurate Timekeeping

Точне Зберігання Часу

Скоротіть адміністративні витрати за рахунок автоматизації створення чорнового розкладу на основі записів календаря і часу в конкретних файлах завдання.
CaseWare Ukraine - Practice Management - Integrated Client Management

Інтегроване Управління Клієнтами

Спростіть управління взаємовідносинами з клієнтами. Об'єднавши всі аспекти зв'язку з клієнтом в одному рішенні, а не керуючи автономними системами.

Прозора Інформація про Взаємодію в будь-який Час і в будь-якому Місці

Надайте своїм командам інформаційні панелі для отримання інформації про взаємодію в реальному часі. Доступні з мобільних пристроїв або стандартних інтернет-браузерів. Від аналізу рентабельності роботи до визначення того, чи виконуються завдання вчасно і відповідно до бюджету. Таким чином, ваші команди будуть знати поточний стан своїх завдань і при необхідності можуть вносити корективи для забезпечення обліку всіх завдань.

CaseWare Ukraine - Practice Management - Transparent Engagement Information Anytime, Anywhere
CaseWare Ukraine - Practice Management - More Accurate Data on Profitability

Більш Точні Дані про Прибутковість

Автоматичне відстеження часу виконання завдання дозволяє отримувати точну інформацію про прибутковість роботи. Крім цього, скорочує кількість помилок при введенні і час, що витрачається на адміністрування розкладів. Наш інструмент відстежує час, витрачений персоналом на роботу в системі, і відповідно заповнює відповідні поля розкладу. В результаті ви можете покладатися на наші звіти про прибутковість для прийняття обґрунтованих ділових рішень.

Єдина Система для Роботи з Клієнтами

Інструменти управління взаємовідносинами з клієнтами є потужними, але коли вони не пов’язані з системами управління проектами. Часто існує висока ступінь мінливості між інформацією в кожній системі, що призводить до неефективності.

Рішення для практичного управління CaseWare включає в себе вбудовану систему керування клієнтом, завдяки якій ви отримуєте найсвіжішу інформацію про свого клієнта. Ця система, від виставлення рахунків вашим клієнтам до відправки їм файлових запитів. Що дозволяє вам легко працювати з усіма аспектами ваших відносин з клієнтами.

CaseWare Ukraine - Practice Management - A Single System for Working with Clients

Продукти для Практики Управління

Необхідні Продукти

Додаткові Продукти

Дізнайтеся більше про CaseWare,
забронюйте демо версію БЕЗКОШТОВНО сьогодні