Навчання по роботі з CASEWARE

Ми навчаємо працювати з програмним забезпеченням CaseWare, щоб ви мали можливість отримувати цілковиту віддачу від використання нашого продукту

У ВАШОМУ ОФІСІ, У НАВЧАЛЬНОМУ КЛАСІ АБО ОНЛАЙН: ОБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС СПОСІБ НАВЧАННЯ

Ми прагнемо, щоб кожен користувач CaseWare у повному обсязі та у короткі терміни мав змогу освоїти всі переваги нашого програмного забезпечення. Для цього ми розробили програму індивідуальних навчальних занять для нових клієнтів.

Ви маєте можливість обрати зручну для вас систему навчання:

  • у звичній для вас атмосфері свого офісу;
  • приєднатися до групи навчального курсу у навчальному класі.

Команда наших тренерів  практикуючі аудитори, які впродовж декількох років активно використовують програмні рішення CaseWare у своїй роботі.

Навчання проходить завжди у невеликих групах для того, щоб кожен учасник мав змогу отримати максимальну вигоду від заняття.

Також команда наших досвідчених тренерів максимально занурюється в особливості роботи програмного забезпечення та надає розгорнуті відповіді на всі запитання, що виникають.

Головна мета курсу  забезпечити всіма навичками роботи з програмним забезпеченням CaseWare, пояснити та заглибитись у кожен нюанс роботи.

По закінченню курсу ви отримаєте сертифікат про проходження навчання.

Online відео уроки

Охочим отримати контроль над власним навчанням по роботі у CaseWare ми пропонуємо спеціально підготовлені навчальні онлайн-відео. Завдяки ним ви матимете можливість самостійно планувати навчання, незалежно від групи та тренера.