Використання Python в фінансах

Python – це мова загального призначення, і його можна використовувати для створення практично чого завгодно. Фінансова індустрія вважається однією з найскладніших галузей, де безпекf безкомпромісна.

Технічні проблеми у фінансах

У сьогоднішньому бізнесі фінансові інститути більше не можуть ухилятися від технологій. Насправді вони все більше нагадують технологічні компанії, а не просто фінансову фірму. Щоб процвітати в цій галузі, фінансова компанія повинна адаптувати технологію, яка є виключно гнучкою.

Старі добрі традиційні фінанси як і раніше підтримують сувору фінансову систему. На відміну від цього, мілленіали (покоління Y) звикли користуватися картами, онлайн-банкінгом, мобільним гаманцем і різними послугами цифрового фінансування. Вони добре підготовлені до будь-якої нової технології і її наслідків для фінансів.

Fintech повільно, але вірно росте і розвивається в країнах, що розвиваються. В кінцевому підсумку вони дозволяють людям в країнах, що розвиваються будувати бізнес з розвиненим світом, використовуючи безпечні онлайн-транзакції.

Ще одна проблема пов’язана з даними, не тільки загальними даними, але і ВЕЛИКИМИ ДАНИМИ. Дані надходять від їх кінцевих користувачів, конкурентів, ринків і багато чого іншого. Мільйони транзакцій, що проводяться клієнтами, генерують дуже великі дані. Ці незліченні дані нічого б не значили, якби ми не підсумовували їх в значиму інформацію.

Сектор фінансових послуг завжди повинен бути гнучким і реагувати на будь-які проблеми, що виникають. Вибір правильного стека технологій, безсумнівно, є одним з найбільш важливих етапів, перш ніж вони почнуть використовувати фінансову технологію. Серед багатьох варіантів Python продемонстрував обнадійливі успіхи в цій галузі.

Хоча Python існує з 1990 року, його поширеність у фінансовій індустрії є відносно новим явищем. Багатонаціональні інвестиційні банки і компанії, що надають фінансові послуги, такі як JPMorgan, Bank of America, Merrill Lynch і Citigroup Inc, починають використовувати Python.

 

Банківське програмне забезпечення

Банківський сектор стикається з величезною проблемою у вигляді руйнування світу Фінтех. Традиційні банківські послуги повинні швидко адаптуватися за рахунок використання технологій для надання додатків для корпоративного банківського обслуговування, мобільного банкінгу, платіжного шлюзу, управління ризиками та управління активами.

Синтаксис Python дуже добре працює з математичними обчисленнями і алгоритмом. Банківські компанії отримають ті ж результати з меншою кількістю програмістів, якщо вони оберуть Python. Крім того, вони можуть мінімізувати адаптацію до різних мов програмування, тому що Python здатний досягти того, що неможливо з іншими мовами програмування.

Ризики

У фінансовій індустрії завжди є ризики. Фінансові компанії інвестують значні суми грошей і часу для зниження ризику. В результаті, існує безліч моделей ризику, що дозволяють визначити, які клієнти мають право на отримання позик і кредитів.

Проте, переклад моделі ризику в процеси прийняття рішення про ризики виявляється важким. Здатність постійно комбінувати, розгортати і підтримувати існуючі моделі буде ключовим фактором для успішного впровадження управління ризиками.

Python є одним з найбільш підходящих мов для цього додатка. Він відкриває двері для впровадження машинного навчання і глибокого навчання для вирішення проблем кредитного ризику. Він підтримує прості алгоритми, такі як логістична регресія, дерева рішень, машини опорних векторів і більш просунуті алгоритми, такі як кластеризація і нейронні мережі.

Незважаючи на впровадження технології чіп-карт, шахрайські транзакції продовжують переслідувати банки і фінансові установи. Експерти прогнозують, що цей економічний злочин виросте до 31,67 млрд доларів в 2020 році.

Виявлення шахрайства завжди є головним пріоритетом для фінансової індустрії. У минулому це було важке заняття, тому що всі транзакції повинні перевірятися співробітниками вручну. Автоматизація цього процесу стала досяжною завдяки розвитку науки про дані, штучного інтелекту, машинного навчання та глибокого навчання.

Python впроваджений в CaseWare IDEA, тому завдяки використанню IDEA ви прийдете до зниження ризиків в компанії, а також зниження кількості помилок. Python є найкращим мовою для оптимального ринку часу і має кращі бібліотеки з відкритим вихідним кодом. Пам’ятайте, компаніям, які хочуть конкурувати, необхідно користуватися високоякісними продуктами.

Якщо у Вас залишилися питання, 

Ви можете звернутися до наших фахівців:

+38 (097) 007 05 51

v.totskiy@caseware.com.ua