ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ CASEWARE WORKING PAPERS

Працюйте ефективніше

Співпраця всієї команди в реальному часі, перебуваючи в одному просторі, пряме сканування, онлайн-огляд, контроль та ізоляція повторних транзакцій, дозволяє працювати якісніше та швидше, ніж раніше.

Проста інтеграція з іншим програмним забезпеченням

З імпортом з більш ніж 60 бухгалтерських пакетів, в тому числі 1С і SAP. Ви маєте можливість легко імпортувати дані з Word, Excel, PDF та інших електронних форматів.

Складайте фінансові звіти наступного покоління

Робіть безліч автоматичних посилань на ваші дані в різних документах Microsoft Word та Excel з автоматичним оновленням. Ця можливість надає змогу вам створити павутиння  цифрових даних, яке буде завжди оновлюватися та надасть можливість бачити актуальні дані в будь-яку секунду.

Стандартизуйте всі робочі документи/звіти/каталоги

Working Papers містить вбудовану картографічну систему. Система дає змогу призначити код кожному підприємству, рахунку, транзакції. Після того, як присвоєння кодів буде виконано один раз, компанія зможе використовувати дану карту кодів для кожної наступної роботи, що збільшить швидкість виконання завдань та точність.

Налаштуйтесь до XBRL (розширена мова ділової звітності)

Ваші робочі матеріали будуть озброєні численними можливостями XBRL, що дозволить поліпшити вашу звітність та полегшити роботу з міжнародними колегами.

Дізнайтеся більше про CaseWare,
замовивши БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні