Working Papers Ukraine 2023 & Audit Ukraine 25

Оновлення Working Papers Ukraine 2023 & Audit Ukraine 25

Ми раді повідомити, що вже доступні оновлення для користувачів україномовної версії програмного забезпечення Caseware – Working Papers Ukraine 2023 та Audit Ukraine 25!

Audit Ukraine 25 включає зміни та нові вимоги в Міжнародний стандарт аудиту 220 (ISA 220 (Revised)), “Управління якістю аудиту фінансової звітності” та Міжнародний стандарт управління якістю 2 (ISQM 2), “Перевірки якості завдання”, які призначені для роз’яснення обов’язків аудитора щодо управління якістю в рівень завдання щодо аудиту фінансової звітності та відповідні обов’язки партнера із завдання. Крім того, документи, перелічені в цьому короткому викладі, були покращені, щоб забезпечити більш зручний вміст для спрощення робочого процесу аудиту в результаті відгуків, наданих користувачами та перевіряючими/регуляторами.

Можливості

Розділи фінансової звітності (FSA)
• Розділи фінансової звітності тепер можна заповнити на основі бюджету поточного року, бюджету попереднього року або користувацьких залишків, вибравши відповідну опцію зі спадного списку Планування на робочому аркуші Розділи фінансової звітності.
• Увімкнення опції Розділи фінансової звітності в Загальних опціях контролю більше не приховує розкривний список Твердження в Матриці контролю.

Загальні опції
• Додано опцію в AO – Загальні опції для збереження відповідей на заповнення під час закриття та перенесення даних на кінець року.
• Додано 20 додаткових полів профілю в AO – Загальні опції, загалом 40 профілів. Щоб налаштувати кількість видимих полів профілю, виберіть відповідну опцію зі спадного списку Кількість профілів.

Процедури
• При спробі переключити загальну процедуру на звичайну тепер відображається попередження про те, що ця дія призведе до видалення загальної процедури з усіх інших документів, де вона існує.
• Ідентифікатори процедур тепер відображаються в діалоговому вікні Доступність процедури, щоб полегшити розрізнення процедур під час процесу створення.

Ризик
• Опції забарвлення серйозності у Звіті про ризики тепер підтримують користувацьке оцінювання. Кольори відображатимуть до 8 рівнів серйозності. Найсерйозніші ризики відображаються яскраво-червоним кольором, 2-й і 3-й рівні – червоним, 4-й і 5-й рівні – пурпуровим, 6-й і 7-й рівні – фіолетовим, а найменш серйозні ризики – сірим

Детальніше ознайомитися з оновленням можна за посиланням.

 Для консультацій з приводу оновлення програми, будь ласка, напишіть на пошту

support@caseware.com.ua.