Аудит

Як це працює?

У ваших Working Papers, в пакеті Audit, міститься бібліотека шаблонів аудиторських процедур, які повністю включають в себе всі етапи перевірки від прийняття клієнта та планування аудиту до випуску аудиторського висновку.

Кожен етап аудиту включає обов’язкові процедури згідно з Міжнародними стандартами аудиту. Програма автоматично проводить оновлення згідно з останніми редакціям стандартів.

Стандартні бібліотеки можливо доповнювати власними шаблонами процедур для подальшого використання на наступних та інших проектах. Стандартні бібліотеки значно полегшують дотримання вимог Міжнародних стандартів аудиту.

Як здійснюється контроль роботи аудиторів?

Всі документи в CaseWare Working Papers індексовані, що спрощує пошук необхідного документа в файлі.

Кожному співробітнику, який бере участь в роботі з клієнтом, надаються, в залежності від ролі на проекті, певні права доступу до аудиторського файлу та  його робочих документів.

Крім того, ви маєте можливість проаналізувати історію зміни документа із зазначенням імені виконавця, а також використовувати електронний підпис документа.

Як спростить роботу?

CaseWareWorkingPapers дозволяє працювати віддалено, незалежно від місця розташування клієнта та команди. Програма з легкістю дозволяє здійснювати імпорт/експорт інформації в формати Word, Excel, PDF та інші. Також ви маєте можливість  завантажувати дані клієнта з 60 бухгалтерських пакетів, в тому числі 1С, SAP, отримувати загальний зведений баланс згідно з вашим форматом.

Існує можливість встановлення крос-посилань між документами.

Функція синхронізації дозволяє всій команді одночасно з різних місць працювати в одному аудиторському файлі.

Формування звіту про ризики:

Програмне забезпечення дозволяє створювати і оновлювати ризики на будь-якому етапі аудиту та автоматично формувати зведений звіт по ризикам, а також відстежити ланцюжок взаємозв’язку між ідентифікованим ризиком та процедурами для його усунення.

Дізнайтеся більше про CaseWare,
замовивши БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні