Значення візуалізації для аудитора

Не дарма друга назва візуалізації – інфографіка. Так як цей метод аналізу являє собою інформацію в графічному вигляді. Що це може нам дати?

Плюсів використання цього методу не перелічити, так як це величезний діапазон того, яке диво може створити графічне бачення даних у вашому звіті. Починаючи від скрупульозного аналізу впливу одних масивів на інші, закінчуючи просто ефектним зображенням в звіті.

Візуалізація даних – це використання графіків, діаграм і інших методів для представлення даних таким чином, щоб їх було легше зрозуміти.

Для аудиторів є два важливих пункти (мотивів) використання даних інструментів:

  1. Використання графічних методів в процесі аналізу даних, це допоможе набагато швидше знайти аномальні відхилення, або призведе до більш ясного розуміння тенденцій того чи іншого показника. Це допоможе також скласти правильний висновок в якісній частині аналітики і в оцінці ризиків.
  2. Представлення даних таким чином, щоб їх міг зрозуміти менеджер, або клієнт, який не обов’язково може розбиратися в процесах кількісного аналізу даних.

Пройшли ті дні, коли ви змушували ваших колег знаходити сенс з масивів даних. Тепер прийняти рішення вам допоможуть інтерактивні графіки, побудовані на основі цих даних. Те, що було раніше незрозумілим масивом даних в електронних таблицях можна перетворити в кругову діаграму. Ряд даних на основі розташування може бути перетворений в карту. Змінна доходу може стати серією діаграм.

Функція “Discovery” в CaseWare IDEA допоможе зробити графіки автоматично, просто аналізуючи наявні дані. Програма видасть дашборд з різними графічними уявленнями, крім того, підсвітить червоним кольором вибиваючі із загальної тенденції дані, що може говорити про аномалії в процесах того чи іншого підприємства. Також, дозволить відразу провалитися в таблицю з даними які характеризують викид. Де можна вивчити дані детальніше.

Абсолютно будь-які дані “Discovery” зможе перетворити в ефективний дашборд (обсяг запасів за видами матеріалів; зведення продажів за типом матеріалу; коригування інвентаризації за описом матеріалу).

Якщо перед вами стала конкретна задача, ви завжди можете використовувати функцію “Visualization” за допомогою якої ви зможете створити свій графік: гістограми, кругові діаграми, бульбашкові діаграми, пелюсткові діаграми, точкові діаграми, поверхневі діаграми, деревовидні діаграми та ін.

Детальніше про інструменти візуалізації ви зможете подивитися на нашому ютуб-каналі IDEA Аналитика 

 

І сказав Господь: «Ной, зроби бекап, бо я хочу перезалити базу»